12 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Kāzu datumu horoskops visām zodiaka zīmēm 2016. gadā. Uzzini, kad stūrēt laulības ostā!

 

Fotolia_61433723_M-1024x682

Pērtiķis sola jautras kāzas!

Astroloģija jau izsenis stāsta par dažādu horoskopa zīmju raksturīgākajām īpašībām, saderību, laimīgas laulības izredzēm un veiksmīgām dienām, kad iestūrēt laulības ostā. Un arī jaunais 2016. gads, kas nu jau strauji tuvojas, nebūs nekāds izņēmums. Tālāk piedāvājam astroloģisko prognozi nākamajam gadam, minot laimīgākos kāzu datumus gan pēc stihijas, gan katrai zodiaka zīmei.

Astrologi ar pārliecību un vienprātību apgalvo: nākamais gads būs piesātināts, jautrs un kāzu svinības lieliski izdosies praktiski visām zodiaka zīmēm. Jautrību un svētkus mīlošais Pērtiķis to nodrošinās!

 

Labākie kāzu datumi uguns zīmēm

Uguns stihijas zīmes Auns, Lauva un Strēlnieks vislabāk zināmi ar savu brīvību mīlošo raksturu un vēlmi pēc iespējas ilgāk saglabāt neatkarību un personīgo brīvību.

Tomēr tieši Auniem 2016. gadā ļoti svarīgs kļūs jautājums par noturīgas laulības izveidošanu ar mīļoto cilvēku.

Arī Lauva, kaut bieži iemīlas, pie altāra nesteidzas, arī šajā zīmē dzimuši vīrieši pie pirmās izdevības nekrīt uz viena ceļa un nelūdz mīļotās meitenes roku. Bet, ja attiecības ir patiesi nopietnas, laiks gatavoties kāzām.

Savukārt tiem Strēlniekiem, kuri ar savu otro pusīti dzīvo oficiāli neapstiprinātā savienībā, tieši 2016. gadā paveras izredzes nodibināt laimīgu un “oficiālu” ģimenes dzīvi.

Vispārēji labākie kāzu datumi uguns stihijas zīmēm 2016 gadā ir 12. janvāris, 16. marts, 10. maijs un 18. augusts.

Auniem: 12. janvāris, 16. marts, 10. maijs, 18. augusts
Lauvām: 14. marts, 18. jūnijs vai 6. septembris
Strēlniekiem: 11. janvāris, 17. marts, 3. augusts un 11. novembris.

Labākie kāzu datumi zemes zīmēm

Var tikai apskaust Vērša, Jaunavas un Mežāža praktiskumu un analītisko prātu. Šo zīmju pārstāvju otrās pusītes zina, ka viņu mīļotajiem pirmajā vietā ir darbs, pūliņi un to augļi. Bet arī viņu ielā beidzot ienāks svētki, un, ļoti iespējams, tas notiks tieši 2016. gadā. Vismaz dažiem no viņiem būs pavisam reālas iespējas apmainīties ar laulības gredzeniem un izdzirdēt saucienus “Rūgts!” un tostus par godu jaunlaulātajiem. Tas īpaši attiecas uz vientuļiem Vēršiem, kas savu otro pusi satiks… tai pašā 2016.g gadā. Droši precieties, ģimene būs stipra!

Savukārt tiem Vēršiem, kuriem jau ir otrā pusīte, jābūt piesardzīgiem, jo Ugunīgais Pērtiķis var atnest arī krietnu strīdu porciju. Pat ja atradīsiet kompromisu, zvaigznes iesaka kāzas labāk svinēt vēl pēc gada.

Mežāžiem 2016. gads būs pārbaudījumu gads mīlas frontē. Strīdi un šķiršanās var ienest Mežāža dzīvē neaicinātus pārdzīvojumus. Tāpēc var gadīties, ka no kāzām šogad nekas arī neiznāk.

Jaunavas gaida jaunas iepazīšanās ar pievilcīgiem pretējā dzimuma pārstāvjiem. Un, ļoti iespējams, viena no tām kļūs liktenīga, un viss beigsies ar gājienu uz dzimtsarakstu nodaļu. Turklāt nav izslēgts, ka jau gada sākumā bez īpašas plānošanas kļūsiet par jaunizceptu līgavu vai līgavaini.

Labākie kāzu datumi zemes zīmēm: 1. februāris, 13. maijs, 5. augusts un 10. novembris.

Labākie kāzu datumi zemes zīmēm

Ūdens zīmes Dvīņi, Ūdensvīrs un Svari vienmēr ir atvērti un komunikabli. Viņi apzināti skatās uz jebkuru dzīves pusi, tostarp mīlestību. Tomēr gadās, ka viņi nepazīst patiesas, dziļas jūtas.

Dvīņiem, kuriem jau ir attiecības, 2016. gadā laba iespēja svinēt kāzas. Gads būs kā savdabīgs jauns attīstības cikls esošajās attiecībās, kas ienesīs svaigas vēsmas un uzpūtīs kaislību liesmas.

Labākie kāzu datumi Dvīņiem: 11. februāris, 22. aprīlis, 4. jūnijs un 10. oktobris.

Svariem arī laiks pārcelt attiecības jaunā attīstības līmenī. Jāpāriet no nevajadzīgiem strīdiem un attiecību skaidrošanas līdz savstarpējā nozīmīguma atzīšanai kopīgajā nākotnē.

Labākie kāzu datumi Svariem: 2. janvāris, 15. aprīlis, 29. novembris un 3. decembris.

Labākie kāzu datumi ūdens zīmēm

Ūdensvīriem nākamais gads būs labs laiks gredzenu mīšanai un tostu uzsaukšanai. Ūdensvīrus gaida rūpes, bet, ļoti iespējams, tās būs patīkamas rūpes par kāzu sarīkošanu. Oficiāli noformēt attiecības vislabāk 8. februārī, 19. maijā, 14, augustā un 9. decembrī.

Vēži, Skorpioni un Zivis var lepoties ar burvīgu mīļāko slavu, pateicoties to spējai dziļi just un pašaizliedzīgi mīlēt. Šīs zīmes, šķiet, vada emocijas. Šāds raksturs sniedz daudz prieka, bet arī tikpat spēcīgus satricinājumus, ja viss nenotiek, kā izsapņots.

Zvaigznes iesaka Vēžiem, kuriem jau ir otrā pusīte, izvēlēties laulību datumu tieši 2016. gadā. Vēžiem gads būs kopumā veiksmīgs, tātad arī ģimenes frontē. Labvēlīgākās dienas būs 3. marts, 28. maijs 2. jūlijs un 17. oktobris.

Nevaldāmais un kaislīgais Skorpions Pērtiķa gadā tā arī var palikt vecpuišos vai vecmeitās. Nu, ko darīt – nāksies vien pārdzīvot šo periodu un plānot kāzas 2017. gadā!

Bet Zivīm gan Pērtiķis sola gan jaunas iepazīšanās, gan piedzīvojumus un kārdinājumus. Ja Zivis spēs tiem pretoties un paliks uzticīgas savam partnerim, gaidāma laimīga un ilga laulības dzīve.

Plānot kāzas vēlams 24. martā, 5. jūnijā, 19. novembrī vai 18. decembrī. Tomēr, ja esat iepazinušies nesen, ar kāzām vērts nogaidīt.

untitled

 

3 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here