1.8 C
Rīga
pirmdien, marts 27, 2023

Kā dažādas horoskopa zīmes tiek galā ar dzīves nedienām

 

ss

Auni

Auns atrisinās. Jebkuras nepatikšanas. Uzreiz, ātri, lepni, klusējot.

Vērsis

Arī Vērsis atrisinās. Pēcāk izstāstīs par to. Visiem. Lai nodrošinātos, ka tiešām zina visi, publicēs arī laikrakstā.

Dvīņi

Padalīsies ar problēmu. Pacentīsies visu nodot Auna rokās, ja Auns nepiekritīs, tad Strēlnieka.

Vēzis

Vēzis sāks pārdzīvot pirms laika. Lai Vēzis beidzot rimtos, kāds cits paņems problēmu uz saviem pleciem. Ja neviens cits tomēr neko neizdarīs, Vēzis arī pats lieliski tiks galā. Kāda velna pēc tad vajadzēja sākt čīkstēt vispār nav saprotams.

Lauva

Lauva sasauks visus. Pats ar visu tiks galā, paklanīsies, pieņems ziedus, sniegs autogrāfus un cieņpilni dosies prom.

Jaunava satrauksies. Jo īpaši, ja problēma būs neplānots pārsteigums. Jaunava padomās, atradīs risinājumu, atrisinās, piefiksēs secinājumus.

Jaunava

Jaunava satrauksies. Īpaši, ja viņa neko tādu nav gaidījusi. Jaunava padomās. Atradīs risinājumu. Atrisinās problēmu. Izdarīs secinājumus.

Svari

Svari izsvērs problēmu. Tad izsvērs vēlreiz. Nonāks pie secinājuma, ka mazliet nosvērt varētu arī priekš Lauvas vai Auna. Pie mēģinājuma, kādu daļu problēmas iedalīt Jaunavai, uzreiz tiks saņemts atteikums. Jaunavām problēmas ir tikai pēc sava personīgā saraksta.

Skorpions

Skorpions paskatīties. Iesmies par visu to un aizmirsīs.

Strēlnieks

Strēlnieks uztrauksies. Pēc tam uzjautrināsies. Tad iesmies pats par sevi un savām nepatikšanām. Atcerēsies, kādas problēmas ir bijušas iepriekš, visiem visapkārt izstāstīs un aizmirsīs. Ja nu tomēr problēma tik viegli nenozudīs, to visdrīzāk nāksies risināt Lauvai.

Mežāzis

Mežāzis pacentīsies uzreiz tikt vaļā no problēmas, pasakot, ka to negrib. Ja nu tomēr neizdosies tikt vaļā, Mežāzis arī pats visu atrisinās, turklāt vislabākajā veidā. Tomēr obligāti par citu rēķinu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ar prieku sāks problēmu izpētīt. Tad uzrakstīt grāmatu par to. Ja tāda problēma Ūdensvīra dzīvē jau būs bijusi, Ūdensvīrs ātri sāks garlaikoties un ies meklēt Dvīņus. No tā gan problēma mazāka nekļūs, toties būs jautrāk.

Zivis

Atšķirībā no Vēža Zivis raud klusi. Tādēļ nepatikšanas viņiem ir mūžīgas. Risina paši, neviens viņiem nepalīdz, bet viņi arī negaida nekādu palīdzību.

avots: cluber.com.ua
 

3 KOMENTĀRI

  1. Jaunava

    Jaunava satrauksies. Īpaši, ja viņa neko tādu nav gaidījusi. Jaunava padomās. Atradīs risinājumu. Atrisinās problēmu. Izdarīs secinājumus.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here