2048x1365_833295_www.ArtFile.ru_-1024x683

Mežāzis ir unikāla zodiaka zīme. Cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīs zodiaka zīmes, apvieno sevī uzreiz vairākas vērtīgas īpašības, par kurām tad arī mēs Mežāžus ļoti mīlam un cienām. 

Mežāzi var salīdzināt ar zirnekli, kurš sākumā varbūt šķiet pavisam nekaitīgs, bet lēnām auž savus tīklus un beigu beigās uzvar.

Ja starp Taviem draugiem vai radiniekiem ir Mežāži, Tev noteikti būs interesanti un arī vērtīgi uzzināt par viņu stiprajām pusēm. Šie ārēji stingrie un ieturētie cilvēki ir apveltīti ar neticamu magnētismu, tāpēc ir pienācis laiks uzzināt arī par citām Mežāžu slēptākajām īpašībām.

1. Ambiciozitāte

Ambīcijas ir tās, kas pastāvīgi motivē Mežāžus. It kā kaut kāds neredzams spēks viņus dzītu uz priekšu. Ar savu tiekšanos pretī panākumiem viņi iedvesmo apkārtējos, un šī viņu īpašība padara viņus par lieliskiem vecākiem.

2. Pacietība

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir apveltīti ar ļoti lielu pacietību. Mežāži noteikti ir gatavi tērēt savu laiku kādai svarīgai lietai. Viņi prot novērtēt laiku. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr tiecas uz pozitīvu rezultātu, tāpēc viņi mīl kontrolēt situāciju. Ja viņi ķeras kaut kam klāt, tad noteikti izdara tajā visu līdz maksimumam.

3. Godīgums

Mežāži vienmēr dod priekšroku patiesībai un pieprasa to arī no apkārtējiem. Neskatoties uz to, viņi ir pieklājīgi un ciena citu cilvēku jūtas, tāpēc viņi visnotaļ delikāti dalās ar savu pasaules redzējumu, lai kaut kādā veidā neaizvainotu sarunu biedru.

4. Organizētība

Ar šiem cilvēkiem ir ļoti viegli komunicēt, jo viņi zina, kas ir loģika. Viņu secinājumi ir vienkārši un saprotami. Pieņemot kādu svarīgu lēmumu, viņi izskata visus iespējamos variantus. Mežāži jau no dabas ir ļoti organizēti cilvēki, viņi prot sastādīt ļoti konkrētus plānus.

5. Altruisms

Neskatoties uz to, ka Mežāži ļoti augstu vērtē savus personīgos panākumus, varu un cieņu, viņi ir spējīgi palīdzēt sarežģītā situācijā arī tad, ja tas kaut kādā veidā ir pret viņu interesēm. Ģimene Mežāžiem – tie ir cilvēki, kuri viņus atbalsta un ciena!

 

Kā redzi, pat ja Mežāži rada stūrgalvīga cilvēka iespaidu, nav vērts aizmirst par viņu lielajiem plusiem. Atrasties blakus cilvēkiem, kas dzimuši zem šīs zodiaka zīmes, ir īsta veiksme!

osta1

 
6 Comments
 1. Anonīms 4 gadi ago

  galīgi garām mežāzim kuru pazīstu!

 2. Lita 4 gadi ago

  piekrītu iepriekšējam komentāram, tās nav Mežāža rakstura iezīmes

 3. Kristiāna 4 gadi ago

  esmu mežāzis, pilnīgi nekas no tā nav patiesība 😀

 4. Anonīms 4 gadi ago

  Esmu Mežāzis- viss tieši tā arī ir! 🙂

 5. Ai 4 gadi ago

  Pilnīgi piekrītu.

 6. INTA 4 gadi ago

  pilnīga taisnība

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?