0

Ārsti par ko tādu nestāsta.

Visi zin, ko nozīmē vārds “ķīmijterapija”, bet ne visi apzinās tās patieso nozīmi. Ķīmijterapij pēc būtības ir ārstēšana ar indēm. Toksīni nogalina ne tikai vēža šūnas, bet arī kaitē visam organismam, kas bieži vien nav savienojams ar dzīvi.

Kendisai Marijai Foksai bija  vairogdziedzera vēzis 4. stadijā, un viņa atteicās no ķīmijterapijas. Šī sieviete saprata, ka saslimšana ir ļoti nopietna, bet viņa negribēja mirt, ciešot no briesmīgiem blakusefektiem pēc ārstēšanās ar ķīmiskiem preparātiem. Viņa izvēlējās citu ceļu, un lūk, kas no tā sanāca!

Kā uzveikt vēzi

Ar šādu diagnozi ārsti viņai paredzēja ārkārtīgi ātru nāvi: nodzīvot vēl gadu ar vēzi 4. stadijā – tā ir nepieredzēta veiksme. Sieviete pārcieta vairākas operācijas, kuru laikā tika izņemts ļaundabīgais audzējs, un nolēma izārstēt savu organismu pati. Šajā situācijā vairs nav, ko zaudēt, un Kendisa izlēma veikt izšķirošos soļus!

Viņa atmeta smēķēšanu, sāka nodarboties ar jogu, atteicās no dzīvnieku gaļas, un katru dienu apēda 3 ananāsus. Viņas ēdienkarte bija pārpildīta arī ar citiem augļiem un dārzeņiem. Kendisa apguva meditācijas mākslu, un tas palīdzēja viņai pārdzīvot īpaši sāpīgo stāvokli.

Visiem par izbrīnu 6 mēnešus pēc tam, kad bija uzsākta pašārstēšanās, sieviete atveseļojās! Protams, ka vēža šūnas pilnībā neizzuda, bet to daudzums organismā samazinājās. Pats galvenais – sieviete ar briesmīgo diagnozi joprojām ir dzīve, un viņas dzīves kvalitāte ir pat labāka nekā dažiem citiem absolūti veseliem cilvēkiem…

Vēzi ir iespējams uzvarēt! Bet no šī stāsta es guvu vēl lielāku mācību. Tas, ko mēs katru dienu ēdam, tas, kā mēs dzīvojam, cik ļoti mēs esam aktīvi fiziski – tas viss spēj ietekmēt mūsu organismu tik spēcīgi, ka to nevajadzētu aizmirst.

AVOTS
 
2 Comments
  1. Veselalais saprāts 4 gadi ago

    Kā var šitādus melus postot, bez nekādiem avotiem – Jūs dievietes redaktori saprotat, ka jūs spēlējaties ar cilvēku dzīvībām rakstot šitādus rakstus? Es saprotu maizīte kkā jāpelna, bet nejau uz cilvēku dzīvību rēķina. Izstāstiet kapēc tai sievietei tajās bildēs nav operācijas rēta uz kakla? Nožēlojami…

    • Marika 4 gadi ago

      Avots ir norādīts zem raksta. Katram pašam ir jāsaprot kā rīkoties.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?