Vietnē Instagram ir publicētas vairāk kā tūkstošiem fotogrāfiju. Taču šī vietne nepastāv tikai no smieklīgiem un humora pilniem kontiem. Šeit var atrast daudz noderīgu kontu, kurā ir raksti, kuri tev dzīvē var noderēt. 

Joga katru dienu

© yoga_girl

Reičela Bratena dzīvo vienā no Karību salām un viņas kaislība – joga. Meitene vietnē dalās ar padomiem un izjūtām, ko dod joga. Ir vērts apskatīt viņas profilu! 

Figūra kā Holivudas zvaigznei 

© msjeanettejenkins

Holivudas trenere Džanete Dženkinsa. Džanete dalās ar dažādām diētām un padomiem, kas palīdz notievēt populārākajām televīzijas zvaigznēm. 

 

Jūsu personīgais fitnesa treneris

© 90_60_9o

Šeit ir: receptes, motivējošas fotogāfijas, padomi un ieteikumi. 

 

Ceļš uz panākumiem

© nataliejillfit

Natāliju pameta vīrs dēļ tā, ka sieviete grūtniecības laikā bija pieņēmusies svarā. Meitene tika galā ar depresiju un sāka jaunu dzīvi. Natālija šobrīd ir fitnesa modele, trenere, un diatoloģe. 

Pozitīvais fitness

© basebodybabes

Divas māsas no Austrālijas, kuras Instagram kontā dalās ar ieteikumiem par aktīvu un veselīgu dzīves veidu. 

 

Saldās dzīves receptes

© ROYFARES

 

Šveices konditora blogs, kurā viņš labprāt padalās ar gardām receptēm, ko var ātri pagatavot. 

 

Jauns ēdiens katru dienu 

© DITSEN

Šī ir viena no pasaulē populārākajām blogeru konta par ēdienu un receptēm. Šeit tu vari atrast recepti, kādu vien vēlies un to pagatavot. 

 

Kulinārija kā māksla

© SPOONFORKBACON

Šo blogu radīja divas draudzenes – ēdiena stiliste un fotogrāfe. Meitenes veido ne tikai skaistas ēdienu fotogrāfijas, bet arī stāsta kā pagatavot katru ēdienu. 

 

10000 un 1 salāti 

© saladpride

Konts, kurā var atrast salātus savai gaumei un izvēlei. Katru dienu tiek pieienotas jaunas salātu receptes un fotogrāfijas. 

 

 Garšīgi = Veselīgi

© straightforward_nutrition

Dietologs no Šveices stāsta savā Instagram profilā par veselību un garšīgiem ēdieniem, kā abus apvienot. 

 

Audziniet bērnus kā dāvanu

© confettis

Šeit stāsta par to, kā izvairīties no strīdiem ģimenēs, kā pareizi audzināt bērnus un citām problēmām, kas var skart jebkuru ģimeni. 

 

Instrukcija super – mammai

© frencias

Olga – mazuļa Matveja mamma. Viņas blogs ir pārpildīts ar mātes mīlestību, rūpēm un daudziem padomiem, kas skar veselību, ēdienu un bērna režīmu. 

 

Kā viegli tikt galā ar sešiem bērniem

© chloeandbeans

Austrālietei Hollijai ir tikai 22 gadi, bet viņa jau ir sešu bērnu mamma. Viņas vecākajiem bērniem ir 3,4 gadi un 1,5 gadi un trīnīšiem ir 6 mēneši. Meitene savā Instagram kontā stāsta par to, kā viegli tikt galā audzinot sešus bērnus, ka visu var apvienot tā, ka paliek laika arī pašai sev ne tikai bērniem. 

 

Bērnu audzināšana kā māksla 

© bleubird

Mamma ar lielu fantāziju un lielām idejām. Viņa ar saviem četriem bērniem katru dienu izdomā ko jaunu – uzzīmēt, uzgleznot vai izpausties savādākā mākslā. 

Mammas padomi 

© jessica_kesty

Blogs (uzmanību) desmit bērnu mammai! Džesika posti ir prieka pilni, kuri var uzlabot garastāvokli pat visbēdīgākajam cilvēkam. 

Itāliešu stila izjūta

© Chiaraferragni

Modele un blogere no Itālijas, kura dalās pieredzē un padomos par Itāļu ģērbšanās stila izjūtu un kā izskatīties skaisti un moderni. 

Vienmēr esi trendā

© negin_mirsalehi

Amsterdamas iedzīvotāja ar eksotisku vārdu Nedžina uz doto momentu ir pati slavenākā blogere pasaulē. Viņas konts – tas ir ātrs veids, kur atrasts dažādus modes padomus, jaunākos brendus un ,protams, skaistuma ieteikumus sievietēm, kuras vēlas izskatīties tik pat valdzinoši kā Nedžina. 

Ekskursija pa modes pasauli

© Kristina_bazan

Ženēvas studente izveidoja šo kontu, lai sniegtu ieteikumus tām modes dāmām, kuras seko līdzi jaunākajiem trendiem. Viņa sniedz diētu, skaistuma, veselības padomus. 

Esi modē, bet nezaudē savu identitāti

© rumineely

Rumijai ir 29 gadi un viņa ir no Kalifornijas. Viņas stila izjūta padarīja viņu visā pasaulē atpazīstamu arī modes pasaulē. Remija ir neskaitāmas reizes saņēmusi Bloglovin nominācijā «pats stilīgākais blogeris». 

Stilīgie ieteikumi no parīzietes

© bettyautier

Betija ir īsta parīziete – stilīga, eleganta, nebaidās eksperimentēt. Viņas stils ir spilgts un vienmēr aktuāls. 

Ceļojuma sapnis

© fosterhunting

Fotogrāfs no Ņujorkas ideāli izbauda savu dzīvi. Viņš ceļo pa pasauli publicējot visas uzņemtās fotogrāfijas Instagram kontā, kuras priecē tūkstošim cilvēku. 

Pasaule pilota acīm 

© bkindler

Pilots, kuram nākas ceļot pa teju visu pasauli ar lielāko prieku ar savām izjūtām un foto dalās ar visu pasauli. 

No Melnkalnes ar mīlestību

© cupofherbaltea

Profesionālā fotogrāfe Sonija Hegaja ne tikai rāda dabas skaistumus no savas dzimtās vietas, bet arī aicina cilvēkus apskatīt dzīvē šos apburošos dabas skaistumus. 

Ceļošana kā dzīves stils

© followmetraveller

Šajā kontā draugi stāsta par vietām, kurās ir bijuši un ar kādiem cilvēkiem ir satikušies. 

Par pašu skaistāko mūsu pasaulē

AVOTS
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?