Keitlina Smita no amerikāņu pilsētiņas Portlendas vienmēr bija apsmieklu objekts savu vienaudžu vidū, jo viņai bija liekais svars. Iesauka “resnule” un “resnā govs” – tie ir vēl gandrīz nevainīgākie vārdi, kādus viņai nācies par sevi dzirdēt.

Vecākajās klasēs meitenes svaru atzīme pārsniedza par 190 kilogramus. Un tas, ņemot vērā to, ka viņas augums ir vien 165 centimetri!

1

Jo tuvāk nāca skolas izlaidums, jo vairāk Keitlinai nācās klausīties klasesbiedru apvainojumus. It īpaši aizvainojoši bija jociņi, ka viņa nevarēs sev atrast kleitu izlaidumam, jo tādus izmērus vienkārši neražo…

2

Nedaudz vairāk nekā gadu pirms izlaiduma meitene saprata, ka tālāk dzīvot tā nevar. Viņa saņēma spēkus un sāka pastiprināti strādāt ar sevi.

3

Vecāki Keitlinai nolīga personīgo fitnesa treneri, kurš izstrādāja speciālu vingrojumu kompleksu notievēšanai un sastādīja nepieciešamo diētu.

4

Meitene vaigu sviedros ar sportu nodarbojās 6 reizes nedēļā un tas sniedza savus augļus. 15 mēnešu laikā viņai izdevās nomest vairāk nekā 90 kilogramus! Pēc tik intensīvas notievēšanas meitenei pat nācās likvidēt lieko ādu, taču tas viņu nemaz nemulsināja.

5

Lai iedrošinātu citus cilvēkus, Keitlina uzņēma speciālu video, kurā parādīja visus etapus savā cīņā ar lieko svaru. Keitlina Smita pati ar savu piemēru parādīja, ka mūsu veselība ir tikai un vienīgi mūsu rokās.

Ļoti vienkārša, bet efektīva diēta. Saglabā, lai nepazūd!

AVOTS
 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?