11.8 C
Rīga
trešdien, septembris 28, 2022

DĪVAINI! KO TAVA ACU KRĀSA VAR PASTĀSTĪT PAR TAVIEM DZERŠANAS IERADUMIEM

 

Close-up of a beautiful woman's eye

Acis pasaka tik daudz par mums. Ja kāds ir dusmīgs, bēdīgs, laimīgs, garlaikots,nokaitināts vai vienkārši vienaldzīgs, to uzreiz var manīt viņa acīs.

Acis nav tikai dvēseles spogulis, kā reiz bija teicis Šekspīrs pirms apmēram simts gadiem, bet tas ir arī līdzeklis kā komunicēt ar apkārtējiem un paust savas emocijas. Ar tām var ieskatīties dziļi mūsu domās un ar vienu ilgstošāku skatienu vai novēršanos mēs varam pateikt ļoti daudz.

Bet vai tu esi jebkad iedomājusies, ka arī acu krāsa var pateikt daudz par tevi un tavu personību? Saskaņā ar vairākiem pētījumiem, acu krāsa var pateikt ļoti daudz par tevi.

Ja tev ir tumšas acis…

Tu ātri vien iztukšo savu dzērienu. Būtībā tu esi tas cilvēks, kas bārā parasti kārtīgi piedzeras, un taviem draugiem ar gaišākām acīm jāpalīdz tev nokļūt mājās. Bet tev ir arī vairākas labas īpašības, kas kompensē šo netikumu, jo pārsvarā tu esi dāsns un draudzīgs pret tiem, kurus mīli. Tev var uzticēties, taču acīmredzot ne jau nedēļas nogalēs, kad tu visbiežāk piedzeries.
Tumšacainie cilvēki tiecas būt dominējošie un iegūt varu savā rokās, kas savukārt nepiemīt jūsu gaišacainajiem draugiem. Jūs esat izcili sportā, it sevišķi tenisā un citos rakešu sporta veidos, lai gan nedaudz iegoglējot var pārliecināties par to, ka divi pasaules labākie tenisisti- Džons Makinrojs un Bjērns Borgs ir ar zilām acīm, tāpēc neuztver visu tik nopietni!

Ko par cilvēka interesēm un raksturu pastāsta viņa acu krāsa?

Cilvēkiem ar tumšām acīm ir zemāks sāpju slieksnis, ir zinātniski pierādīts, ka sievietes epidurālo anestēziju pieprasa ātrāk nekā viņu zilacainās kolēģes. Bet, ja arī viņu bērns būs pārmantojis tumšas acis, tad mazais ģimenē nesaņems tik daudz uzmanības, cik varētu saņemt zilacains bērns.

Ja tev ir gaišas acis…

Tu esi apbrīnojama- nedaudz maita! Tu vari izdzert daudz vairāk nekā tavs tumšacainais draugs, tu mēdz šo faktu izmantot ļaunprātīgi un tev ir nosliece uz pārmērīgu alkohola lietošanu, kas ilgtermiņā ir daudz sliktāk nekā regulāri katru nedēļas nogali piedzerties līdz nemaņai no trim glāzītēm. Trīs dzērieni nenodara tādu kaitējumu aknām kā pārmērīga tā lietošana.
Cilvēki ar gaišām acīm daudz vieglāk panes sāpes un sievietes ar gaišām acīm daudz retāk cieš no pēcdzemdību depresijas. Jau iepriekš minēts, ka tumšacainiem cilvēkiem ir lielāka tieksme pēc dominances un veiksmes, bet iemesls tam varētu būt arī tas, ka pret zilacainajiem bērniem ilgāk izturas kā pret bērniem, viņu satriecošo acu dēļ.
Cilvēki ar gaišām acīm nav tik labi sportā, bet ir ļoti attīstīti intelektuālā ziņā.

Jautājums ir, ja mēs noliekam malā šo pētījumu, vai šis viss var tikt attiecināms uz lielāko cilvēku vairumu? 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here