Vislielāko aprišu ipašniece, pazīstamā apaļo formu modele Tesa Holideja izģērbās kailfoto uzņemšanai izdevumam The Telegraph. 30 gadus vecā bumbulīte tagad nu jau ir 8. grūtniecības mēnesī, bet fotogrāfijas tika uzņemtas nedaudz agrāk. Modeles svars sasniedz 155 kilogramus, tomēr tas netraucēja viņai izģērbties pilnīgi kailai.

“Kad cilvēki saka, ka es nevaru būt modele, es vienmēr atceros, ka man dzīvē daudz vairāk ir bijis slikto lietu, bet es tomēr izdzīvoju, tā kā būt par modeli nav tas pats absurdākais, kas ar mani ir notices. Man “nē” nav atbilde”.

“Tikai tāpēc, ka tev ir apaļas formas, tas nenozīmē, ka mums ir jāpierāda, ka mēs esam veseli. Tāpat arī tiem, kuri ir mazāki par mums, vai vidējiem izmēriem, nekas nav jāpierāda. Mums ir jāspēj dzīvot savos ķermeņos. Pēc būtības, es esmu vesela, bet mans ķermenis var nebūt tikpat ideāls, kā tam, kurš nav vesels”.

AVOTS
 
3 komentāru
 1. Iveta 3 gadi iepriekš

  Kaut ari neesmu dūšīgu cilvēku piekritēja ,šī man šķiet tīri labi izskatās viņa ir kopta , ari pec sejas viņa ir simpātiska un tie tetovējumi tik dod viņai rozīnīti viņas tēlam .

 2. joniss19 2 gadi iepriekš

  Kautkā otro bildi nesapratu, pavisam citi tetuvējumi uz rokām ?????????

  • Anonīms 2 gadi iepriekš

   Apgriezta bilde spoguļattēlā. 😉

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?