45

Būt par manu mīļāko – tas ir viens, bet būt arī par manu draugu, un manu mīļāko – tas ir kaut kas pilnīgi cits.

Es negribu tikai tavu mīlestību. Es gribu arī tavu draudzību.

Es zinu, ka mēs jau sen viens otru mīlam, bet mēs tā arī pa īstam neesam sadraudzējušies. Tas lika man saprast, cik ļoti bīstamas ir mūsu attiecības, ja to pamatā nav draudzība.

Šī ir organiska partnerība, kurā valda sekss un patīkami vārdi. Tur ir daudz fiziskā kontakta, bet maz garīgā.

Mēs dzīvojam kopīgu dzīvi, bet patiesība ir tāda, ka bez draudzības mēs esam atsevišķi.

Mūsu attiecības bez draudzības ir novedušas pie tā, ka katram no mums ir daudz pretējā dzimuma draugu, un tas mūs attālina vienu no otra vēl vairāk, gandrīz neatgriezeniski. Mēs pat nepārdzīvojam par to, ka viens no mums pavada tik daudz laika ar citiem cilvēkiem.

Un iemesls tam visam ir tas, ka starp mums nebija draudzība.

Mīļais, mēs nekada nekļūsim par labākajiem mīlniekiem, ja neiemācīsimies būt par labākajiem draugiem.

Es vienkārši vēlos, lai tev nebūtu tikai mans ķermenis, bet arī mana dvēsele. Mīlniekiem ir lielisks sekss. Bet labākie draugi nevis nodarbojas ar seksu, bet gan mīlējas.

Un viņu fiziskais kailums ir nieks salīdzinājumā ar viņu dvēseļu kailumu. 

Mēs kļūsim tik ļoti tuvi, ka mums nevajadzēs katru nakti gulēt apkampienos. Mēs varēsim gulēt ar muguru viens pret otru, bet katrs no mums vienalga no laimes smaidīs. Un varbūt mēs pieskarsimies viens otram tikai ar kāju pirkstiem, par godu mūsu tuvībai.

Mūsu tukšo īsziņu un patīkamo vārdu vietā es gribu bezgalīgas, dziļas sarunas pie ugunskura, kad tu manā glāzē lej vīnu, bet es izliešu tev savu dvēseli.

Es gribu pavadīt laiku kopā ar tevi un būt patiešām kopā. Sēdēt blakus, pat darot dažādus darbus. Lai tu stāstītu par pēdējo grāmatu, kuru esi izlasījis, bet es tev par to, ko esmu uzrakstījusi.

Pamēģināsim un sapratīsim mūsu atšķirības, jo es esmu pārliecināta, ka mēs atradīsim saskaršanās punktus. Un tas nebūs tikai sekss.

Ja mē strīdēsimies, tad neaizmigsim asarās, jo mīlnieki, kuri ir arī labākie draugi, nevar viens otram nodarīt pāri. Ievainot otru – tas ir tāpat, kā ievainot sevi.

Mūsu draudzība iemācīs mums būt godīgiem vienam pret otru. Pat, ja viss pāries, mums pietiks drosme par to pateikt. Mēs nekaunēsimies atzīt savas kļūdas, tāpēc, ka draugi zin, cik viņi ir tāli no pilnības.

Nu taču, darīsiem to, ko dara labākie draugi. Es gribu būt kopā ar tevi, un, lai tu būtu kopā ar mani. Gribu, lai mums būtu mīļākās dziesmas, atskaņot tās un dziedāt kopā mašīnā.

Es gribu, lai mums abiem atkal ir 16 gadi, gribu ar nepacietību gaidīt, kad mums būs 60, jo labākie draugi viens no otra nenogurst. Viņi var dzīvot kopā gadiem ilgi, zinot, ka viņi ir viens otram, neskatoties ne uz ko.

Mīļotais, kļūsim par labākajiem draugiem.

Aizmirsti par gredzenu manā pirkstā.

Esi mans labākais draugs un es uz visiem laikiem būšu tava mīlestība.

AVOTS

 
3 Comments
  1. Kabacis 4 gadi ago

    Bet labākie draugi nevis nodarbojas ar seksu, bet gan mīlējas. – wtf???

  2. Anonīms 2 gadi ago

    jebkurā gadījumā,jatur solitais vārds!!! ja nevari izdarit ko solijis tad d tu esi mēsls!!!!!!

  3. vienkārši es 2 gadi ago

    vajag tā ,lai nesāpinatu ,ne vienu,esmu ar mieru būt pa mīļāko.be man melo!!!! man nevajag netīrību!!!!!

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?