15.8 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Lūdzu, esi pietiekami stipra, lai aizietu

 

00

Lūk, kas tu esi: tu esi cilvēks, kurš mīl.
Cilvēks ar acīm, kuras pasaulē redz labo, rokām, kas dod svētību citiem, smaidu, kas izgaismo ielu un sirdi, kas pat akmeņus padara mīkstus.

Tu mīli tāpēc, ka vienmēr esi to darījusi, nekad sevi nesaudzējot.

Tu attiecībās sevi atver, tu ielaid cilvēkus, tu atdod sevi visu – dažreiz pat līdz pašiznīcināšanai. Dažreiz tiem, kuri to nav pelnījuši.

Diemžēl cilvēki ar tik lielu sirdi var palikt tukšā. Vienkārši tāpēc, ka tu mīli, tas nenozīmē, ka vari cilvēkus izmainīt. Dažreiz tu nonāc attiecībās, kuras galu galā salauž tev sirdi. Tu mīli cilvēkus, kuri tevi nodod, sāpina, izturas pret tevi kā pret niecību. Dažreiz tevi ignorē un tas ir briesmīgs kauns.

Tāpēc vien, ka tu tik stipri mīli, arī tev pašai ir jābūt mīlētai tikpat stipri.

Ja tu esi attiecībās ar to, kurš tevi sāpina – fiziski vai emocionāli, kas neizturas pret tevi ar mīlestību un cieņu, un negodā tevi: tad, lūdzu, atrodi sevī spēku aiziet.

Dzīve ir pārāk īsa, lai paliktu ar to, kas dara pāri, kas paņem no tevis enerģiju un laimi.

Tu esi pelnījusi ko labāku. Tu esi pelnījusi cieņu.

Tu neesi otršķirīga, neesi meitene pusnakts īsziņām, neesi boksera maiss, ne arī pietura, pirms viņš dodas ceļojumā pa savu dzīvi.

Tu pati esi visīstākais piedzīvojums.

Tu esi cilvēks, kurš ir pelnījis smaidu pamostoties; kurš ir pelnījis laimi, lai par tevi domātu visu dienu, un ne tikai tad, kad viņam ir garlaicīgi.

Tu neesi rezerves variants, ne ērtības, tu esi cienījams cilvēks. Un, ja pret tevi neizturas tā, tev ir jābūt pietiekami stiprai, lai aizietu.

Attiecības nekad nav vieglas. Tās visu samaisa – visas domas un rīcību. Bet galu galā tām ir jābūt priecīgām,tām ir jāpiepilda tava dzīve, nevis tā tev jāatņem.

Tev ir jābūt kopā ar cilvēku, kas liek tev iemīlēt dzīvi un sevi tajā.

Ja tu mīli kādu, kas dara pretēji, tev viņš ir jāpalaiž. Tev ir jāpalaiž viņa pieskārieni, skūpsti, tas, kā viņš smejas. Tāpēc, ka, ja to visu apēno nopietnākas un sāpīgākas lietas, tad vienalga, cik smieklu un smaidu būs – tu tik un tā paliksi ar salauztu sirdi.

Tev ir jāatrod spēks iet tālāk, zini savu cenu un zini, ka ir kaut kas, kāds, kurš pret tevi attieksies tā, kā tu to esi pelnījusi. Dažreiz nepietiek tikai ar tavu mīlestību vien, tu nevari izmainīt cilvēku, un pati nokārtot attiecības. Un tā nav tava vaina.

Atrodi sevī spēku ieraudzīt realitāti, saprast, ka tu esi pelnījusi ko vairāk, jo tu to visu vari sniegt cilvēkam, kuru mīli. Zini, ka tu esi izdarījusi visu, lai glābtu jūsu attiecības. Bet tagad ir laiks glābt pašai sevi.

AVOTS

 

5 KOMENTĀRI

  1. līdz asaram,bet kur var aiziet ja 2 berni,valsts vientullas mammas neatbalsta,algas tadas ka nepietiek par dzivokli samaksat.

    • Piesakies maznodrosinato statusam, painteresejies par to. Pati taisos pieteikties. Daudz papiiri jakarto, bet it ta verts 🙂

  2. Vientuļās mammas pašas vainīgas, ko sadzīvo bērnus ja nevar tos atļauties? Kāpēc godīgam nodokļu maksātājam būtu jāuztur visādas sievietes, kuras nespēj kājas kopā noturēt un veidot ilgtspējīgas attiecības?

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here