foto_teva-diena

Katram bērnam tētis ir nedaudz supermens. Viņš spēj saprast sarežģītas instrukcijas, pieskaroties bojātām lietām, tās uzreiz strādā. Viņa spēks ir apbrīnojams – atvases tētis paceļ bez piepūles. Tomēr ģimenes galvai ir nepieciešamas arī palīgierīces ikdienišķu misiju veikšanai – atzīmējot nedēļas nogalē gaidāmo Tēva dienu, Samsung Electronics apkopojis aplikācijas, kas pelnījušās būt tētu mobilajās ierīcēs.
 
Praktiskajam tētim – instrumentu komplekts kabatā
Nav noslēpums, ka vīriešiem ar zelta rokām padodas un patīk savu māku izmantot ikdienišķās situācijās – pieskrūvēt plauktus bērnistabā, salabot ģimenes auto, radīt unikālas rotaļlietas, taču šo un citu darbiņu veikšanai ir nepieciešami dažādi palīgrīki, kas garāžā var aizņemt daudz vietas. Turklāt, kad visvairāk nepieciešami, tie ne vienmēr ir pie rokas. Būt par speciālistu ar instrumentu kasti kabatā nodrošina Smart Tools. Leņķmērs, kompass, lupa, transportieris, tumsas kamera, akselerometrs, mikrofons un pat metāla detektors – vienkopus viss, kam tikai tētis zinās pielietojumu dzīvē.
 
Ģimenes kalendārs tētim-plānotājam
Dejošanas pulciņš, bērnu koncerts vai vakariņas ar radiem – tagad visu vienkopus var organizēt un pārskatīt kopīgajā ģimenes plānotājā Cozi Family Organizer. Kalendāra sadaļā iespējams sekot līdzi visu ģimenes locekļu gaitām, piezīmēs – piefiksēt lietas un atgādinājumus, piemēram, ceļojumā līdzņemamo lietu listi. Tāpat var veidot vienu iepirkumu sarakstu, lai Tēva dienas svinību galdā tiktu celti katram tik ļoti kārotie gardumi.

 

Biroja tētim – kaklasaites pavēlnieks
Kaklasaite ir vīrieša personību visraksturojošākais apģērba elements, tomēr, lai cik savādi tas būtu, vairumā gadījumu tās sasiešana ir mīļotās sievietes uzdevums. Mobilajā aplikācijā How to tie a tie apkopoti vairāk nekā 20 dažādi mezgli, kurus izveidot, sekojot instrukcijai, būs pa spēkam arī pašam šlipses nēsātājam. Iespējams, tieši Tēva dienas svinības ir iemesls, lai paspīdētu ar prasmēm kaklasaites siešanā.
 
Aktīva dzīvesveida piekritējam – mezglu un cilpu siešana
Vīrieši ar tādiem hobijiem kā makšķerēšana, burāšana, alpīnisms vai tūrisms dabā novērtēs Useful Knots. Tajā apkopoti populārākie mezgli, kas noderēs ikvienā praktiskā dzīves situācijā, turklāt aplikāciju var lietot bez interneta pieslēguma, tātad – jebkur pasaulē. Mezgli ir sadalīti dažādās kategorijās, un katram no tiem ir detalizēts apraksts, kas papildināts ar attēliem vēl vieglākai uzsiešanai. Iegūtās zināšanas noderēs arī ikdienā – piestiprinot bērniem paredzēto šūpuļtīklu, ierādot skautu iemaņas dēliem vai pinot meitu garos matus.
 
Arī tētim vajadzīga atpūta
Pēc saspringtas darbadienas ir jāmāk arī atpūsties. Viena no iecienītākajām atelpas vietām ir pie televizora ekrāna. Ja ģimenē bieži gadās, ka TV pults kaut kur nozūd, tas īsi pirms ilgi gaidītās pārraides sākuma var radīt visai saspringtu situāciju. Šādās reizēs iespējams izlīdzēties ar Samsung Smart View lietotni. Viedtālrunis savienojumā ar gudro televizoru ļauj ne tikai pārslēgt kanālus un ar sava telefona uzņemtajiem kadriem no Tēva dienas svinībām dalīties uz lielā ekrāna, bet arī skatīties raidījumus mobilajā ierīcē. Tēti novērtēs šo priekšrocību – pat spraigākajā hokeja spēlē būs iespēja aiziet uz virtuvi pēc uzkodām, neriskējot palaist garām nevienu mirkli.

 

Ja kādu iemeslu dēļ tomēr neizdodas būt pie TV ekrāna un sekot līdzi sacīkšu norisei, palīdzēs Flashscore. Mīļākajiem sportistiem un komandām, kā arī rezultātiem tētis varēs sekot vienuviet tiešsaistē. Par izmaiņām spēles gaitā, noraidījumiem, sarkanajām kartītēm un perioda beigām aplikācijas lietotāji uzzina vienlaicīgi ar skatītājiem klātienē.
 
 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?