katins

Reizēm steigā kaut kur skrienot, gadās kaut ko aizmirst vai nozaudēt. Tā kā savas lietas gadās nozaudēt ne vienam vien cilvēkam, tad Lielbritānijas lidostas katru gadu veido sarakstu, kurā uzskaitīts, ko cilvēki lidostās aizmirst visbiežāk.

Hītrovas lidostā laika posmā no 2015. gada maija līdz 2016. gada maijam tika nozaudētas 26 543 lietas. Vidēji mēnesī cilvēki lidostā atstāj 2212 lietu, bet vienā no dienām cilvēki bijuši īpaši aizmāršīgi, jo dienas lakā nozaudēti 381 dažādi priekšmeti. Turklāt aprēķināts arī tas, ka tieši otrdienas ir tās dienas, kad cilvēki visbiežāk mēdz kaut ko aizmirst.

Kaut gan parasti ceļotāji aizmirst apģērba gabalus, planšetdatorus, brilles, saulesbrilles, cepures, pases un atslēgas, lidostā ir atrastas arī dīvainākas lietas. Tieši Hītrovas lidostā ir atrasta arī viagras tablete aploksnē, makšķere, kāzu kleita un pudele svētā ūdens.

Savukārt Londonas lidostā visbiežāk tiek atstātas dizaineru un smalku zīmolu drēbes. Piemēram, atrasti apģērbi gan no tādiem zīmoliem kā Dior un Prada. Taču kāds ceļotājs Londonas lidostā ir atstājis savu pildspalvu ar Swarovski kristāliem.

Lielbritānijas lidostās atrastas arī tādas lietas kā mandolīna, motocikla karburators un rullis,kas pilns ar kaligrāfiju jeb glītrakstīšanu. Tāpat arī izpētīts, ka lidostās ļoti bieži tiek atstāts alkohols. Visbiežāk tiek aizmirsts viskijs, kam seko vīns un degvīns. Turklāt, lidostās tiek atstātas arī dažādas rotaslietas. Piemēram, jau pieminētā Hītrovas lidosta izceļas ar to, ka tieši šajā lidostā cilvēki visbiežāk pazaudē vai aizmirst savus laulības gredzenus, bet Getvikas lidostā visbiežāk zūd saderināšanās gredzeni.

Taču nav jāsatraucas arī tiem, kam tomēr sanāk nozaudēt savas lietas, jo aptuveni 80% no visām pazaudētajām lietām saviem īpašniekiem tiek atgrieztas tuvāko 48 stundu laikā. Ja nu tomēr īpašnieku atrast neizdodas, tas pazaudētās lietas nonāk izsolē, kur par nozaudētajām lietām iegūtas naudas summas tiek novēlētas labdarībai.

 

tn

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?