%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba-%d1%8d%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0-2016-10-12-%d0%b2-15-15-11Cinamon Holding parakstījis līgumu par Liepājas kinoteātra “Balle” iegādi. Darījums ir daļa no Cinamon Holding izaugsmes stratēģijas, kas paredz paplašināt kinoteātru tīklu Baltijas valstīs. “Balle” būs otrais “Cinamon” kinoteātris Latvijā un piektais kinoteātris Cinamon Holding grupā.

Cinamon Holding plāno kinoteātri “Balle” attīstīt, to pilnībā iekļaujot “Cinamon” kinoteātru grupā. Tas nozīmē, ka liepājniekiem un pilsētas viesiem būs pieejams daudzpusīgāks saturs. Uzņēmums plāno arī atjaunot kinoteātra telpas un aprīkojumu, izveidot jaunu mājaslapu un pievienot kinoteātri kopējā Cinamon Holding kinoteātru vadības sistēmā.

“Jaunas un skatītāju atzītas filmas ir tikpat svarīgas kā labs serviss, augstas kvalitātes skaņa un attēls, patīkama atmosfēra un gardas uzkodas. Jau tagad “Balle” ir aprīkota ar digitālajiem 2D un 3D kino demonstrēšanas projektoriem, savukārt “Cinamon” grupas priekšrocība ir plašs repertuārs un regulāra filmu rotācija. Tāpēc jau nākamgad Liepājas kino piedzīvos būtiskas un pozitīvas pārmaiņas, ko apmeklētāji noteikti novērtēs,” saka Cinamon Holding pārstāvis Andrejs Kučeruks.

Patlaban Liepājas kinoteātris “Balle” Rožu laukumā 5/6 darbosies ierastajā režīmā ar esošo nosaukumu, darba laiku, filmu seansu regularitāti un biļešu cenām.

Par Cinamon Holding

Kinoteātris Cinamon pieder Cinamon Holding, kas ir viena no vadošajām kinoteātru ķēdēm Baltijas valstīs. Uzņēmums dibināts 2005. gadā, un tā centrālais birojs atrodas Tallinā. Cinamon Holding patlaban darbojas piecās pilsētās – Tallinā, Tartu, Rīgā, Liepājā un Kauņā –, pārstāvot Cinamon un Kosmos IMAX zīmolus. Visi tam piederošie kinoteātri ir pilnībā digitalizēti un piedāvā pl ašu klāstu populārāko ārzemju un vietējo filmu. Filmas pieejamas 2D, 3D un IMAX formātos kopā ar Dolby Surround un Dolby Atmos skaņu.

Cinamon Holding apgrozījums 2015. gadā bija 8,6 miljoni eiro. Uzņēmumā strādā 131 darbinieks.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?