7.2 C
Rīga
trešdien, septembris 28, 2022

Vai sporta treniņš Tev var sniegt orgasmu?

 

fitnesins

Šis jautājums ir klusi klīdis apkārt pa pasauli, bet neviens tā īsti nekad uz to nav atbildējis. Tāpēc, ja arī Tu vēl neesi atradis atbildi, tad te būs Tava iespēja uzzināt.

Sports ir patīkams, tas ir skaidrs, bet vai tas spēj sniegt arī orgasmu? Kā tad tur ir- vai sports un orgasms ir savienojamas lietas?

Baumas par sporta orgasmu jeb coregasm ir patiesas. Tas patiešām eksistē, bet, kas tas īsti ir un kā to var piedzīvot?

Tas lielākoties ir sasniedzams tad, kad tiek trenēta muguras lejas daļa, torss vai vēdera lejas daļa. Pētījumi ir ziņojuši, ka orgasms biežāk notiek tieši šādu treniņu laikā, ber nav izslēgts, ka to var sasniegt arī citāda veida treniņos.

Pirmo reizi par šo coregasm sprieda cilvēki anekdošu sadaļās, 1953. gadā. Seksologs, Alfrēds Kinsijs, savā grāmatā “Sexual Behavior in the Human Female”  minēja, ka aptuveni 5% no sievietēm, kuras viņš pētīja, pieminēja to, ka vismaz reizi dzīvē ir sasniegušas orgasmu sportojot.

Šis bija aizsākums aktīvām diskusijām sākot no zinātnieku laboratorijām, līdz pieklusinātām apspriedēm ģērbtuvēs un skaļiem virsrakstiem medijos. Pirms pāris gadiem, Indianas universitātes pētījums atklāja, ka šis fenomens ir diezgan izplatīts- no 530 sievietēm, kuras tika aptaujātas, 370 atzina, ka ir guvušas baudu no fiziskām aktivitātēm vai sasniegušas orgasmu, kad nodarbojušās ar sportu.

 

zeltene

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here