Foto: Nauris Garkaklis

Foto: Nauris Garkaklis

30.novembrī sirsnīgā atmosfērā t/c Spice notika Fashion is Great britu modes vakars, kas ir centrālais britu modei veltītais pasākums, Lielbritānijas vēstniecības Latvijā organizētās Britu nedēļas ietvaros, kas Latvijā norisinās no 28.novembra līdz 2.decembrim. Modes vakarā apmeklētājus priecēja Latvijā pārstāvēto britu zīmolu Phase Eight, Coast, Redherring,Principles by Ben De Lisi, Jasper Conran, Star by Julien Macdonald, Debenhams, Nine Savannah Miller un Mothercare modes skates.

Fashion is Great Britu modes vakarā apmeklētājiem bija iespēja vērot četru patiesi dažādas Britu modes skates. Tās iesākās modes skati pieaugušiem, kurā tika demonstrēti sievišķīgi šarmanti un eleganti apģērbi steidzīgai ikdienai, pārstāvot tādus apģērbu zīmolus kā Redherring,Principles by Ben De Lisi, Jasper Conran, Star by Julien Macdonald, The Collection Debenhams un aksesuāru zīmolus Faith, Fiorelli un Accesorize. Tai sekoja Mothercare aktuālās kolekcijas skate, kurā dažāda vecuma bērni demonstrēja zīmola aktuālo piedāvājumu skaistiem svētku brīžiem. Vakara turpinājumā bija divas modes skates modes gardēžiem – Phase Eight svētku tērpi ar tiem piemītošo izsmalcinātību un greznumu un noslēgumā sieviešu apģērba luksusa zīmola Coast ar sev raksturīgo oriģinalitāti un grezniem materiāliem modes skate. Šo abu modes skašu apģērbi tika papildināti ar Nine Savannah Miller, Faith un Accesorize aksesuāriem  

Vakara programmas gaitā viesiem bija iespēja izmēģināt The Body Shop jauno Ziemassvētku līniju un zīmola Eylure pasaulē pirmās komerciālās pielīmējamās skropstiņas, kā arī uzzināt vairāk par Lielbritānijas izglītības iestādes Kings Collage darbības uzsākšanu Latvijā nākošajā mācību gadā. Visi varēja baudīt Apsara britu tēju un cupcakes un piedalīties dažādās balvu izspēlēs.

Savukārt visas Britu nedēļas garumā, no 28.novembra līdz 2.decembrim, modes un dzīvesstila piekritēji varēs baudīt īpaši labvēlīgus britu zīmolu piedāvājumus. T/c Spice veikalos meklējiet Fashion is Great norādes, un iegādājieties britu zīmolus vai dzīvesstila lietas pa īpašām cenām.  Speciālie piedāvājumi būs  Accessorize, Lee Cooper, Debenhams, Mothercare, The Body Shop, Double Coffee un Irve. Bodiet arī  zīmola Laura Ashley īpašo piedāvājumu visu decembri –  pasakot paroli “British week” iespēju saņem 20% atlaidi.

Fashion is Great organizators ir Lielbritānijas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas modes palātu. Apliecinot ciešu Latvijas un Lielbritānijas sadarbību, Lielbritānijas vēstniecība Latvijā kopā ar sadarbības partneriem no 28. novembra līdz 2. decembrim Rīgā organizē Britu nedēļu, kuras laikā notiks britu izglītībai, modei, biznesam un kino veltīti pasākumi. Britu nedēļā Rīgā viesosies arī Veseksas grāfs princis Edvards.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?