Iztēlojieties sava sapņu partnera tēlu. Nepieciešams radīt sevī sajūtas, ka šāds cilvēks jau ir ar jums tieši tagad un izjust visas patīkamās emocijas, ko sniedz šāds stāvoklis.

Labi pastrādājiet ar savu zemapziņu, izsakot šādas frāzes:

1. Es gribu būt ar savu sapņu partneri!
2. Es varu būt ar savu sapņu partneri!
3. Es atļauju sev būt ar savu sapņu partneri!
4. Es zinu, kā piesaistīt savu sapņu partneri!
5. Es daru visu, lai piesaistītu sev iemīļoto!
6. Tieši tagad iemīļotais piesaistās man!
7. Tieši tagad iemīļotais ir blakus man!

Nemainiet frāzes vietām – tieši tādā secībā līdz zemapziņai nonāk jūsu vēlēšanās; šo metodi var izmantot, lai piepildītu jebkuru vēlēšanos. Nevajag domāt, ka Visums dos jums tieši to cilvēku, kuru jūs jau pazīstat.

Visums noteikti izpildīs jūsu vēlēšanos – tas piesaistīs jums vīru vai sievu, ar kuru jūs izjutīsiet tieši tās sajūtas, kas izstarojās Visumā, kad jūs vizualizējāt cilvēka tēlu. Taču neprasiet Visumam konkrētu cilvēku – cilvēks nav lieta, katram ir brīvā griba, un to nevienam nav ļauts apspiest.

Nodarbojieties ar šo praksi līdzko esat pamodušies – pirmās 3-5 minūtes pēc pamošanās ir visvērtīgākās, nepalaidiet tās garām. Tāpat šo praksi veiciet vakarā pirms aizmigšanas, bet efekta pastiprināšanai var ar to nodarboties arī dienas laikā. Šai praksei vajadzētu jums sniegt milzīgu gandarījumu un noritēt viegli un mierīgi. Un tā dariet katru dienu bez pārtraukuma divas nedēļas, un jūsu vēlēšanas piepildīsies tuvākajā laikā.

Jāmin, ka jūsu dzīves enerģija ir svarīga sastāvdaļa, lai vēlēšanās piepildītos – ja jums ir pavisam maz enerģijas, jūs neko nepanāksiet. Lai kaut ko sasniegtu, vajadzīga enerģija. Divas spēcīgākās lietas, kas izpilda jūsu vēlēšanās, ir ticība un enerģija.

 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?