Lush GIF - Find & Share on GIPHY

Ir taču tik jauki atnākt mājās pēc garas darba dienas, piepildīt vannu ar karstu ūdeni un iegremdēt tajā vienu no smaržīgajām, krāsainajām bumbām… Bet, vai tu zināji, ka tās atstāj negatīvu ietekmi uz tavu vagīnu.

Jau izsenis tiek runāts par to, ka viss, kas ir smaržīgs un nonāk saskarē ar sievietes dzimumorgāniem, izjauc dabisko pH līmeni. Un tas it nemaz nav jautri… Tagad veselības eksperti ir satraukušies arī par pasaulē populārajām, ar spīguļiem pilnajām vannu bumbām.

Daktere Vanessa Mackay no Lielbritānijas karaliskās vecmāšu un ginekologu koledžas portālam metro.co.uk teica: „Izvairīšanās no smaržīgām ziepēm, gēliem un antiseptiķiem ir laba doma. Arī krāsaino vannu bumbu veidošanā tiek izmantota krāsas un smaržvielas.Visas šīs lietas var negatīvi ietekmēt vagīnas pH līmeni, kā arī veicināt sēnītes un iekaisumu rašanos.”

Pēdējā laikā lielu popularitāti ir iemantojušas bumbas, kuras satur cietus spīgulīšus. Tie salīp uz ķermeņa, tāpēc ir skaidrs, ka tie it nemaz nav labi. Skaistas bildes Instagram prasa upurus? Diez vai to dēļ vajadzētu riskēt ar savu veselību…

Saudzēsim savu ķermeni!

 

Avots: Sofeminine.co.uk

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?