Katrs cilvēks sapņo atrast savu patieso mīlestību. Taču ne visiem tas izdodas…

Astrologiem ir padoms: Izvēloties partneri, noskaidro, vai jūs vispār esat saderīgi. Tieši tie, ar ko tu saderi, tev ir nepieciešami.

Auns + Ūdensvīrs vai Dvīņi

Auni ir lieli piedzīvojumu meklētāji. Viņiem ir nepieciešams cilvēks, kas viņus stimulēs regulāri kaut ko dzīvē mainīt. Tad viņu attiecības izdosies!

Vērsis + Zivis vai Vēzis

Vērsis ir par tradicionālām ģimenes vērtībām. Iekarot Vērsi var tad, ja arī otram ir tāda pati domāšana.

Dvīņi + Auns vai Lauva

Dvīņi ir racionālas būtnes, kas meklē stabilitāti. Tai pat laikā viņām nepatīk garlaikoties! Dvīņiem ir vajadzīgs jautrs un noslēpumains partneris, kas viņu dzīvi spēs darīt krāsaināku.

Vēzis + Vērsis vai Jaunava

Vēzim dzīvē svarīgākā ir mīlestība. Taču iegūt Vēža uzticību nav nemaz tik vienkārši. Viņi būs kopā ar tiem, kas nekad nepievils un centīsies attiecības uzturēt pēc iespējas labākas.

Lauva + Dvīņi vai Svari

Dāsna, romantiska un ļoti ekstravaganta zīme. Lauvām patīk komplimenti un apkārtējo uzmanība. Ar Lauvu var būt kopā cilvēki, kas neieciklējas uz sevi, bet labprāt dāvā savu mīlestību otram.

Jaunava + Vēzis vai Skorpions

Varbūt kādam Jaunavas šķiet emocionāli vēsas būtnes, bet patiesībā viņas visu pat ļoti pārdzīvo. Šie cilvēki cenšas izvairīties no strīdiem un ciena mājīgumu. Jaunavu iekarot var ar maigumu un mīlestību. Pat tad, kad cilvēks pieļāvis kļūdu.

 

Šķir tālāk un uzzini vairāk!

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?