Sveiciens jūnijā – beidzot ir sākusies vasara! Mēs nākam ar labām ziņām – priekšā ir 3 mēneši bezrūpīgu piedzīvojumu, saules, lielisku ideju un neaizmirstamu avantūru. Ko darīt, lai tas viss izdotos nevainojami – lasi jaunākajā žurnālā!

Jūnija numurā mēs tev sagatavojām noderīgu un ļoti patīkamu dāvanu – pludmales horoskopu trim satriecošiem vasaras mēnešiem. Tajā tu uzzināsi, ko vilkt mugurā pludmalē, ar kuru no zīmēm tev izveidosies visciešākā draudzība un kāda vasaras literatūra tevi izklaidēs vislabāk.

Nav šaubu, ka pludmale daudzām no mums saistās ar uztraukumu par figūru. Neraizējies – jūnija Cosmo tu varēsi lasīt treneres Elizabetes Zandbergas noderīgos padomus, lai peldkostīmā tu justos pārliecināta par sevi. Ja tavs lielākais bikini figūras ienaidnieks ir vilka cienīgā apetīte, žurnālā atradīsi lielu ceļvedi, kā ēst veselīgi dažādās sarežģītās situācijās. Piemēram – ja esi bankrotējusi, tev riebjas gatavot vai draugs mīl visu cepto vai trekno!

Ikviens, kurš mīlējies vasaras pēcpusdienā, piekritīs, ka tveice jau tā karsto nodarbi it nemaz neatvieglo. Mēs zinām risinājumu – sekss pirms brokastīm! 57. lappusē uzzini labākās pozas un izpēti rīta seksa etiķetes ceļvedi, lai tava diena iesāktos nevainojami.

Arī mums nepatīk rakstīt par veselības problēmām, taču patiesībā tās nenozīmē pasaules galu. 96. lappusē lasi intīmās veselības ceļvedi, uzzini riskus un, pats galvenais, iemācies sevi pasargāt. Mēs atbalstām tikai drošu papardes zieda meklēšanu!

Kas gan būtu vasara bez krāsainas, drosmīgas, puķainas un rakstainas modes! Arī šomēnes Cosmo ir viens no galvenajiem gidiem modes pasaulē. Karstāko tendenču vidū – zilie toņi, svītras, iekārojama apakšveļa, neparastas formas saulesbrilles, stilīgi šorti un ērti apavi. Lasi žurnālu un uzzini, kur meklēt labākos modes atradumus un kā tos kombinēt!

Lai tev krāsainiem iespaidiem bagāta vasara!
Tavs Cosmo

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?