Šogad rudens solās būt krāsaināks kā parasti, jo mūziķis Markus Riva 2. oktobrī, savā dzimšanas dienā, mūs pārsteigs ar krāšņu audiovizuālu solokoncertu, kas notiks slavenību iecienītā naktskluba Studio 69 koncertzālē, Tērbatas ielā 73. Koncerts ir ieplānots Markum Rivam nozīmīgā laikā – tā būs iespēja nosvinēt jaunā albuma angļu valodā iznākšanu un mākslinieka dzimšanas dienu vienlaicīgi.

Tas būs šī gada pirmais un vienīgais mūziķa solokoncerts galvaspilsētā Rīgā pēc aktīvas darbības ārvalstīs, tādēļ gaidāms, ka koncerts būs patiešām vērienīgs – varēsim dzirdēt ne tikai jau iecienītos skaņdarbus kāTake Me Down un Krasiva silno, bet arī jaunākus, turklāt patlaban noris darbs pie krāšņa vizuālā šova sagatavošanas tieši šim notikumam. Markus Riva atklāj, ka solokoncertā gaidāmi arī citi ļoti īpaši pārsteigumi, kurus piedzīvot 2. oktobra vakarā ir aicināts ikviens.

Koncerta programma ir īpaši sagatavota šim koncertam – pavadošā grupa Rock 5 nodrošinās pasākuma melodisko baudījumu. Koncerta programmā iekļauti paši populārākie mākslinieka hiti, dziesmas no televīzijas šova Хочу к Меладзе, kā arī jaunākās dziesmas no gaidāmā albuma angļu valodā, ko plānots nodot klausītāju vērtējumam jau rudens sākumā.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?