12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

Šosezon rotaslietu modē ienāk Tālo Austrumu eksotika

 

"Tuvojoties lietainam rudenim un ziemas aukstumam, piesātināts Āzijas simbolisms izdaiļos drūmos gadalaikus, ļaujot katram pašam atrast sev raksturīgus tēlus mūsu kontinentam visnotaļ eksotiskā pasaulē – Tālajos Austrumos. Vīrieši spēku ar viedumu varēs rast Austrumu cīņas mākslu citātos, kas iestrādāti aprocēs un kulonos, savukārt, tuvojoties pārdomu laikam ziemā, dāmām patiks vieglas spalvas un mistiskas maskas smalkos kulonos, auskaros un pērļu aprocēs," skaidro zīmola Thomas Sabo tirdzniecības vadītāja Latvijā un Lietuvā un juvelierizstrādājumu uzņēmuma "Streiča" izpilddirektore Anita Streiča.

thomassabo_popnowexotic_430

Rudenī un ziemā juvelierizstrādājumu modē būs gan sievišķīga kaisle un smalkums, gan vīrišķīgs viedums un spēks. To ataino arī jaunā Thomas Sabo kolekcija Pop Now: Exotic, kurā kā iepriekš ietilpst trīs tematiskās līnijas: Rebel At Heart, Seasonal, Classic.

Vīrišķais atspoguļojas urbānā dendijismā ar Āzijas kultūras un samuraju dzīvesstila detaļām, leģendu mītiskos radījumus, bet sievišķie akcenti Rebel At Heart līnijā tiek izcelti ar ugunīgi sarkanu laternu un smalku vēdekļu elementiem. Kolekcijas Seasonal līnija atklāj Tālo Austrumu elementus un budisma simbolus, kas ataino prieku, veselību, mieru un ilgu mūžu, piešķirot daudznozīmību valkātāja tēlam. Classic līnija apvieno buduārā valdošo kaisli ar kosmopolītisku eleganci rotaslietās: smalkās spalvās, romantiskās atslēgās un noslēpumainās maskās.

seasonal_thomassabo_3_644

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here