4 C
Rīga
pirmdien, februāris 26, 2024

“Paviljons” 2 gadu jubileju svin ar pārcelšanos uz plašākām telpām

 

Restartēšanas pasākuma laikā "Paviljona" draugiem un modes baudītājiem bija iespēja pirmajiem iepazīties ar jau atzinību guvušo un jauno Latvijas modes mākslinieku radīto rudens/ziemas sezonas kolekciju, kura turpmāk konceptveikalā būs pieejama ikvienam interesentam. Daļa no kolekcijas veikala atklāšanas pasākumā tika demonstrēta arī mini modes skatē.

paviljons_net_430
Līdz ar konceptveikala paplašināšanos tam ir pievienojušies arī vairāki modes mākslinieki un zīmoli. Labas ziņas ir arī bērnu vecākiem – jaunajās konceptveikala telpās ir izveidots atsevišķs stūrītis Latvijas mākslinieku radītajiem bērnu apģērbiem, kuri turpmāk būs pieejami plašākā klāstā.
paviljons32_net_645
Saistībā ar paplašināšanos "Paviljonam" ir piepulcējies arī restorāns "Dorian Gray" ar mini tējnīcu, kā arī neliela kinofilmu istaba, lai cilvēki, atrodoties tirdzniecības centrā, varētu nesteidzīgi nobaudīt kādu našķi un labu filmu. Sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas projektu "Palāta 2011" atklāšanas pasākumā tika demonstrētas modes mākslas nodaļas studentu videofilmas.
paviljons1_net_430

paviljons2_net_645

paviljons6_net_645

paviljons8_net_430

paviljons19_net_430paviljons27_net_430

paviljons48_net_430

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsNeliels lūgumiņš pēc palīdzības.
Nākamais rakstsDraudzība?