21.1 C
Rīga
trešdien, 22 maijs, 2024

Džinsu rudens trakums

 

Džinsi bieži ir darba ietērpa vai ballīšu ietērpa sastāvdaļa un, protams, kā prasība katrā brīvdienu ceļasomā. Džinsi bieži vien ir apģērbs, kas mums ir mugurā aizvadot klusu vakaru mājās. Tā ir pamatsastāvdaļa un arī vispopulārākais elements bērnu, pusaudžu un pieaugušo garderobē visā pasaulē!

"Reserved" dizaineri, radot savu Rudens kolekciju, lielu uzmanību ir pievērsuši tieši džinsu apģērbam. Viņi ir radījuši daudzus džinsa bikšu, svārku un jaku piedāvājumus. Šo sezonu viņi paļaujas uz biksēm, kas atsedz potīti. ¾ un 7/8 ir garumi, kas iezīmē mūsdienu džinsu klāstu. Kopumā tie cieši pieguļ kājām, lai garas, tievas kājas ir viegli saskatāmas un izceļas. Konservatīvāk noskaņotajām, kuras nevar pārliecināt par cauruļveida bikšu valkāšanu, ir arī nedaudz paplatināti piedāvājumi. Šo sezonu dizaineri atturas no pārliekiem dilinājumiem. Gludas, tumšzilas vai melnas bikses ar interesantiem aksesuāriem ir pievilcīgs skats. Nerunājot par standartu, iecienītie "Reserved" džinsu ražotāji bagātina savus piedāvājumus ar dažādiem spīdīgiem elementiem, kontrastējošiem iešuvumiem un mirdzošiem diegiem. Modernākiem indivīdiem dizaineri džinsus ir izrotājuši ar dimanta uzšuvumiem vai zelta kniedēm, kas nevar palikt nepamanīti lielas pilsētas ielās. Dāmām, kurām patīk izcelt savu sievišķīgumu, šie krāsainie elementi ir sastopami arī uz svārkiem. Gan visu laiku modernie mini svārki, gan pavedinošie piegulošie zīmuļveida svārki apbur, pateicoties to spēcīgajam sievišķīgajam garam, kā arī džinsu šarmam. 

                    reserved_c790505j99_200 d110859j_200

"Reserved" arī tevi aicina uz džinsu trakumu. Firmas veikalus tu vari atrast t/c Mols, Spice, Olympia, Domina, Alfa un Galerija centrs. Plašāku informāciju par kolekcijām vari atrast http://www.re-reserved.com/.

Aplūko arī aksesuārus, kas lieliski piestāvēs taviem jaunajiem džinsiem!

d2972_200 reserved_c987390x29_200

c992899x49_200        reserved_c994545x79_200

reserved.jpg_200

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Iepriekšējais rakstsPelnrušķīte jaunā versijā
Nākamais raksts