4.7 C
Rīga
piektdien, februāris 23, 2024

Kādas brilles valkā tu?

 

Gucci brilles diktē modi – tās kalpo kā gaumes ceļvedis cilvēkiem, kas ļoti labi pārzina modi un orientējas tajā. Dubultā šuve, ko vēsturiski pielietoja sedlu izgatavošanā, kļuvusi par Gucci zīmola sastāvdaļu.

b1_407

Dior zīmola ietvari ir piemēroti visa vecuma drosmīgām sievietēm, kas seko modes tendencēm. Iedvesmas avots dizaineriem ir optimisms, lukss un feminisms. Dioram ir raksturīgi lauzt tradīcijas, ietvaru stils atspoguļo romantisku feminismu uzsverot luksusu nevis ērtību.

b2_410

Yves Saint Laurent (YSL) dizaineru radītās brilles ir paredzētas sievietēm un vīriešiem, kuri meklē ko "nemirstīgi" modernu ar augstās modes pieskārienu. Dizaineru radīto ietvaru stils iet līdzi laikam, tas ir klasisks, nemainīgs un ieturēts līdz galam.

b3_409_01

Diesel ietvaru radītāju moto ir "mūžīgi jauns" ("staying young forever"), "veiksmīgai dzīvei" ("for successfull living"), "Diesel sapņi" ("Diesel dreams"). Brilles radītas vīriešiem un sievietēm no 18-35 gadiem, to stils ir skarbs, uzkrītošs un dumpiniecisks.

b4_449_02

Hugo Boss brilles radītas visu vecumu vīriešiem un sievietēm. Radīts biznesa cilvēkiem, kuri vēlas justies brīvi.

b5_454_01

Giorgio Armani brenda ietvari radīti biznesa sievietēm un vīriešiem, kuriem ir svarīgi gūt panākumus darbā un kāpt pa karjeras kāpnēm. Līdz ar to, ietvaru stils ir strikts un stilīgs, taču ne ekstrēms.

b6_450 

Emporio Armani briļļu kolekcijai raksturīgs brīvs un atturīgs stils. Tās galvenokārt paredzētas dvēselē jauniem cilvēkiem, kam ir pašapziņa, kas droši pieņem lēmumus un kam ir savs skatījums uz dzīvi.

b7_471

Valentino briļļu ietvari radīti, iedvesmojoties no sarkanās krāsas un paredzēti visiem, kas grib būt ievēroti. Atšķiras no citu brendu ietvariem ar atšķirīgas formas, izmēra un krāsas modeļiem.

b9_460_01

MaxMara brenda ietvari ir klasiski un ar nemainīgu eleganci, domāti sievietēm no 30 līdz 50 gadiem.

b8_462

Par dažādo brendu atšķirībām un īpatnībām pastāstīja Marija Frolova, Safilo Grupas pārstāve Latvijā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsAtkal par dzeju
Nākamais rakstsPar vietām un lietām