21 C
Rīga
ceturtdien, 30 maijs, 2024

Modes paviljons piedāvā oriģinālākās idejas un aicina uz veikala oficiālo atklāšanu

 

Veikalā iespējams iegādāties arī ekstravagantus interjera priekšmetus un gleznas. Modes preču veikals "Paviljons" klientus sagaida ne vien oriģināli apģērbi un aksesuāri, bet arī asprātīgas interjera detaļas, kas šo veikalu atšķir no visiem pērējiem.

paviljons_i_417 

paviljons_ii_300

Šāda veida veikals t/c "Domina" nav pirmais, – tas ir turpinājums nedēļu ilgušajam jauno modes mākslinieku showroomam, kas sekoja modes skatei "Paviljons". Apmeklētāju interese par showroomu bija pārsteidzoši liela, tādēļ tika nolemts atvērt "Paviljonu", kurā būs pārstāvēti tādi dizaineri kā Žanete Auziņa, Šeila, Agnese Narņicka, Elīza Ceske, Dace Krieviņa-Bahmane, Mila-Ludmila Kruglika, Artis Štamgūts, Indra Salceviča, Indra Miklāva, Vita Radziņa, Anita Altmane, Ieva un Ilze Čečinas, Inga Nipāne, Edīte Treija, Marika Džule, Arita Varžinska, Inga Tauriņa, Inga Šulce, Ieva Janelsiņa, Liena Subatiņa, Anastasija Golubeva, Iveta Vilne, Agnese Oleksāne, Modris Klingenbergs, Romāns Straupmanis, Reinis Ratnieks, Diāna Silava, Liene Pētersone, Andis Ronis, Andis Jurjāns, Natālija Radčenko, Nilss Strods, Jānis Vanags, Vita Puide, Ginta Baumane, Māris Skanis, Modris Svilāns, Arnolds Tunkelis, kā arī būs aplūkojami tādu gleznotāju kā Reiņa Liepas, Kristīnes Luīzes Avotiņas, Flēras Fedjukovas, Neonillas Medvedevas, Aijas Vinkelmanes, Zanes Balodes-Bandinieces un Intas Brūniņas darbi, kas lieliski iederas jaunā veikala interjerā.

arita_varzinska_450

anastasija_golubeva_449

anita_altmane_ii_450 

Ideja par modes veikaliņa atvēršanu radusies veiksmīgas t/c "Domina" un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno modes mākslinieku sadarbības rezultātā. "Domina" kā lielākā modes preču tirdzniecības vieta Rīgā vienmēr atbalsta jaunos un talantīgos māksliniekus, tādējādi viņiem radot iespēju parādīt sevi un savu veikumu. Arī pašreizējā situācijā, kas nav no pateicīgākajām, ir pieaugusi nepieciešamība atbalstīt vietējos ražotājus, uzņēmējus un talantīgus cilvēkus ar radošām idejām, ko veiksmīgi iespējams realizēt, atverot jauno modes mākslinieku veikaliņu.

ieva_un_ilze_cecinas_ii_510

Ikviens interesents aicināts doties uz modes paviljonu apskatīt un iegādāties kādu no jauno censoņu darinātajiem tērpiem un aksesuāriem. Jūsu draugi, radi un paziņas noteikti pamanīs jauno ietērpu, savukārt modes jomā strādājošie apbrīnos Jūsu oriģinalitāti.

paviljons_iii_400 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Iepriekšējais rakstsDZejolitis :)
Nākamais rakstsVai tev patīk sarkanā krāsa?