-2 C
Rīga
sestdien, janvāris 22, 2022

Pavasaris nāk kopā ar Rīgas modes nedēļu!

 

Baltijas modes federācija paziņo par šī pavasara Baltijas reģionā nozīmīgākā modes notikuma datumiem – tradicionālā pret-a-porter Modes nedēļa, RIGA FASHION WEEK, norisināsies Rīgā no 21. līdz 24. martam.

Pavasarī kā nekad mūs pārņem domas par skaistumu – pavisam drīz rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem būs iespēja izrādīt savus krāšņākus tērpus – Rīgas modes nedēļa atkal iepriecinās ar savu daudzveidīgu programmu – modes skates, ballītes, prezentācijas un tematiskie pasākumi piepildīs pilsētu ar modes svētku atmosfēru un pavasara noskaņojumu. Atbilstoši starptautiskajiem standartiem Baltijas modes mākslinieki RFW pavasara sesijā prezentēs savu vīziju nākamajai rudens-ziemas sezonai.

Katrai Modes nedēļai ir savs imidžs, sava “seja”. Pasākuma reklāmas kampaņas ietvaros tā lūkojas uz mums no vides reklāmas stendiem pilsētas ielās, no žurnālu un avīžu lapām, no televizoriem un datoru monitoriem, atgādinot – mode ir mums iekšā un ap mums, esot kultūras un mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa, tā papildina to ar krāsām, nemitīgi mainoties un atgriežoties modificētajā tēlā. Šosezon, jau otro reizi RFW vēsturē, par Rīgas modes nedēļas imidžu kļuva Latvijas modes zīmola “Narciss” fotogrāfija, kuru veidoja profesionāļu komanda: modes dizainere Alise Trautmane (“Narciss”), fotogrāfe Ļena Ņeženceva, vizāžiste Aļona Smirnova (Baltijas vizāžistu asociācija), matu stiliste Inta (“MALEVICH beauty studio”) un modele Ilze Pūga (“Gints Bude Model Management”).

“Gints Bude Model Management” pārstāvētā modele Ilze Pūga ir vēl tikai savas karjeras sākumā, bet savos 16 gados jau ir paguvusi iegūt pasaules lielākās un prestižākās modeļu aģentūras “IMG” pasaules pārstāvniecību, piedalījusies Ņujorkas modes nedēļā, strādājusi arī Milānā un Minhenē, fotografējusies daudziem žurnāliem, kā “Cosmopolitan”, “Pastaiga”, “Fashion”, tostarp arī Endija Vorhola dibinātajam modes un stila izdevumam “Interview”. Ilze vairākkārt bijusi viena no dizaineru pieprasītākajām tērpu demonstrētājām Rīgas modes nedēļā. Šosezon viņa ir RIGA FASHION WEEK “seja”.

Rīgas modes piekritēji, stilisti, modes kritiķi un pārējie modes industrijas speciālisti ar nepacietību gaida – ko tad modes dizaineri piedāvās valkāt nākamajā rudenī un ziemā? Par to mēs uzzināsim pavisam drīz, 21. – 24. martā, Rīgas modes nedēļā. Sekojiet informācijai www.rfw.lv.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsNudien nesaprotu!
Nākamais rakstsPasaule mainās…