Kad runa nonāk līz leoparda rakstam, daudzām sievietēm rodas šaubas, bailes un aizspriedumi. Tas tāpēc, ka dzīvē ir redzēti pietiekami daudz ne visai veiksmīgu piemēru tam, kā šis raksts tiek iekļauts garderobē. Mēs vēlamies parādīt, ka to var valkāt, ja to dara pareizi un ar mēru.

Izvēlies tikai vienu elementu

Lai nepadarītu sevi par apsmieklu, ir vērts zināt mēru. Viens elements leoparda rakstā būs vairāk kā pietiekami. Tas var būt mētelis, kurpes, somiņa, svārciņi, cimdi vai šalle. Ja izvēlēsies tikai vienu lietu leoparda rakstā, bet visu pārējo neitrālos toņos, būsi izveidojusi gaumīgu tēlu ar „odziņu”.

„Total look” atstāj vakaram

Vēlies pievērst sev uzmanību un visus pārsteigt? Leoparda raksts tam ir gluži vai radīts. Pamēģini izveidot no tā „total look” tēlu, tikai ievēro svarīgu noteikumu – rakstam uz visiem apģērba gabaliem jābūt vienādos toņos.

Protams, glītāk izskatīsies, ja neizvēlēsies visus elementus leoparda rakstā. Ja vēlies, lai tas ir pamanāms, izvēlies kleitu vai kombinezonu šajā rakstā. Nepārvērt savu koptēlu par kaut ko vulgāru!

🤓

A post shared by Yulia Borsky (@yuliaborsky) on

Pavasarī un vasarā izvēlies rakstu uz balta fona

Siltajā gada laikā klasiskais leoparda raksts var šķist smagnējs, tāpēc dod priekšroku baltam fonam. Tēls izskatīsies svaigs un akcentēs tavu personību. Pie tam, piemeklēt pārējos apģērba gabalus būs vieglāk – baltu rakstu var kombinēt ar daudziem citiem spilgtiem toņiem.

Who doesn’t like a touch of leopard?!? Georgia wears @review_australia 🖤

A post shared by Charlestown Square (@charlestownsquareofficial) on

Veido tēlu raksta krāsu gammā

Ja izlem par labu leoparda rakstam, kombinē to ar piecām citām krāsām: baltu, melnu, sarkanu, bēšu un zilu. Citas krāsas, protams, arī var būt, bet ar tām ir riskantāk. Starp citu, aktuālā „nude” krāsu gamma lieliski sader ar leoparda raksta detaļām – apaviem un somām.

Pieturies pie detaļām

Pievienots nelielās devās tas spēj jebkuru tēlu padarīt elegantu, sievišķīgu un nebūt ne vulgāru, kā daudziem patīk domāt. Ja tēls ir pārdomāts, izskatās lakoniski un stilīgi, bet tam pietrūkst „odziņas”, tad to var mainīt ar leoparda raksta palīdzību.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?