Šogad somas ir neredzēti caurredzamas, pūkainas, ironiskas un rotaļīgas. Lūk, ko piedāvā populārākie dizaineri un ražotāji!

Caurspīdīga soma-maiss

Kādreiz caurspīdīgi plastmasas maisiņi bija domāti pirkumiem lielveikalā vai kalpoja kā soma apģērbam, taču laiki mainās. Dizaineri ir pielikuši savu roku un parasto plastmasas maisiņu pārvērtuši par kārtīgu rokassomu.

Soma-tīkls

Ja caurspīdīgā soma uz tevi neatstāja pietiekami lielu iespaidu, tad, iespējams, tevi iedvesmos zivju tīkli. Kā panākt to, ka nekas neizkrīt ārā? Tīkliņsomā ieliec parasto somu. Daudzkārtainība arī ir modē. Starp citu, pameklē šādu pērli savas vecmāmiņas mājā!

My 4 current obsessions now on the blog #ilivanillisstuff #blogpost #mangogirls

A post shared by Ilenia Toma (@ilivanilli_) on

Soma no pērlītēm

Agrāk meitenes no pērlītēm veidoja rokassprādzes un krelles, bet tagad lieta ir nonākusi arī līdz somām. Somas, kas savītas no mirdzošām bumbiņām izskatās rotaļīgi. Lieliski piestāvēs maigajam un rotaļīgajam „baby doll” tēlam.

Jostas soma

Šosezon modē tikai klasiskas un tīras krāsas un formas. Ja doma par somu jostas vietā tev nepatīk, tad šāda veida somu var likt arī uz pleca.

Apaļa soma

Ģeniāls veids, kā piešķirt nedaudz rotaļīguma pat nopietnākajai garderobei. Šādas formas somas 2018.gada vasarā būs visur!

Did some thrifting today and found these beauties👜 Soon available on Etsy. Link in bio👈

A post shared by Morethanvintage (@morethanvintagenetherlands) on

Soma-segli

Šāds nosaukums ir nelielām, cietām somiņām ar noapaļotu apakšu. Modē būs jebkurš brūnais tonis – no dzintara līdz pat dziļajiem sarkankoka un tumšās šokolādes toņiem.

Soma ar pūkām

Tradicionāli aukstajam laikam piestāvošie modeļi šogad pārceļas uz vasaras modi. Stilīgai somai nav obligāti visai jābūt pūkainai. Lai radītu aktuālo tēlu, pietiks arī ar pāris pūkainiem elementiem. Un neaizmirsti galveno nosacījumu – jo spilgtāk, jo labāk!

Soma ar bārkstīm

Šeit somas modelis nav svarīgs. Galvenais, ka ir bārkstis. Īsas, garas, spilgtas, piezemētas – izvēle ir tavās rokās.

 

Materiāli rakstam no ārzemju publikācijam.

Autors: Dieviete.lv

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?