Vasaras mode piedāvā mums gaisīgas kleitas, īsus topus un glamūrīgas sandales, taču arī rudenim ir sava burvība – prast sakombinēt virsdrēbes, izskatīties stilīgi, ērti un silti. Kamēr kopējā rudens apģērbu mode vēl tikai tuvojas un iegūst savas aprises, viens apģērba gabals ir skaidrs – virsjaka. Kas šogad būs modē?

Rūtis

Tā var būt gan vīrišķīga pagarinātā žakete, gan mētelis – galvenais, lai ir rūtains raksts. Arī tam, vai tas ir smalks vai uzreiz pamanāms nav nozīmes. Galvenais, ka rūtis ir.

Žakete ar jostu

Izcel savu vidukli ar jostas palīdzību. Tādu žaketi var valkāt gan ar ikdienišķiem džinsiem, gan ar smalkāku kleitu.

Mīkstas detaļas

Ja tu esi no tiem cilvēkiem, kam vienmēr salst, mīksta un pūkaina virsjaka vai mētelis būs tieši laikā.

Dzīvnieku raksts

??? http://eldiariodenuny.blogspot.com.es By @bea_hidalgo ✨

A post shared by ✨✨ Núria C.B ✨✨ (@eldiariodenuny) on

??‍♀️What is ANIMAL PRINT to you, is NEUTRAL to me ! . . ?Was reading a few quotes today and found this one relating so much to me and my thought process?? “We weren’t given this WILD SOUL just to merely exist. Our mission is to shake up the world, turn it upside down and show our fellow humans the difference between breathing and being fully alive.” ?YAAASSSSS ! . . ?INTO THE WILD ! . . ?Lucifer Morningstar, remember how it started raining but we still went ahead with the shots? There is nothing stopping us? . . #animalprint #animalprints #animalprintlover #animalprintcoat #animalprintshoes #animalprintheels #blackjeans #blacktop #brownhairdontcare #brownhair #ootdstyle #ootdfashion #whatiwore #stylegram #styleinspiration #fashiondiary #fashionbloggerindia #streetstyle #whowhatwear #winteroutfit #winterstyle #winterlook #winterootd #shimla #overcoat #wintercoat #trenchcoat #styleinspo #streetstyleluxe #ootdshare

A post shared by Dr. Ishita Chauhan (@dr.ishitachauhan) on

Pārliecinies, ka tavā garderobē šajā rudenī parādās arī kādi eksotiskāki raksti. Leopards iekaros īsteno modes dāmu sirdis.

Ādas jaka

Destroyed denim and leather jackets = a loyal combination ??

A post shared by Vanessa Evelyn H. (@vanessaevelynh) on

Bez tās nekur un nevienu gadu. Laba ādas jaka ir lielisks ieguldījums, kurš būs aktuāls vienmēr. Taču šogad īpašs akcents tiek likts uz ādas jakām 80.gadu stilā. Padomā par oversize siluetiem un izteiktām plecu līnijām.

 

Materiāli rakstam no „Harpers Bazaar”

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?