12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

Par labāku veselību: Sešas lietas, ko būtu vērts pievienot ūdenim, ko dzer

 

Homemade lemonade by Dina (Food Photography) on 500px.com

Bez ūdens cilvēka dzīve nav iedomājama. Bez tā mūsu organisms vispār nespēj funkcionēt, tieši tāpat kā mašīna nevar bez degvielas. 60% mūsu ķermeņa svara sastāv no ūdens, tāpēc katra šūna un orgāns izmanto ūdeni, lai mitrinātu sevi un spētu normāli darboties.

Mēs visi zinām, cik svarīgs ir ūdens, bet kaut kā tomēr aizmirstam to ikdienā dzert pietiekamā daudzumā. Daudzi dienas laikā izdzer labi ja glāzi ūdens. Tas ir slikts ieradums, kas kaitē veselībai. Lai ūdens dzeršanu padarītu aizraujošāku, mēs piedāvājam veidus, kā to var padarīt gardāku un veselīgāku!

Āboli

Āboli ir lieliska piedeva ūdenim, jo tajos ir daudz dzelzs, bet maz kaloriju! Tāpat tajos ir daudz antioksidantu un šķiedrvielu. Āboli arī lieliski garšo, un, tā kā ābolu šķirņu un garšu ir ļoti daudz, tad arī ūdens katru reizi var garšot citādāk. Vari ļauties eksperimentiem!

Gurķi

Arī svaigā gurķī ir daudz ūdens. Tajos ir daudz C un A vitamīna, kalcija un dzelzs. Lai iegūtu atspirdzinošu dzērienu, vēsā ūdenī iemet pāris šķēles svaiga gurķa. 

Mellenes

Šī ir viena no veselīgākajām un gardākajām piedevām. Mellenēs esošie antioksidanti uztur mūsu ķermeņa šūnas veselas un pasargā tās no novecošanās. Mellenes ir saldas, un ūdens glāzē izskatās lieliski!

Citrons un laims

Ja tev patīk mazliet skābākas garšas, tad citrons būs tieši laikā. Ja tev patīk neliels rūgtums – izvēlies laimu. Abi šie augļi tavā ūdens glāzē „ienesīs” patīkamas garšas pārmaiņas.

Abi šie augļi ir veselīgi. Tajos ir daudz C vitamīna, kalcija, šķiedrvielu, dzelzs un magnija. Laims rūpējas par mūsu sirds veselību un asinsriti.

Apelsīns

Apelsīni jau tāpat ir gardi, tāpēc ūdens glāzē arī būs patīkami. Protams, tajos ir daudz C vitamīnu, kas palīdz mums uzturēt labu imūnsistēmu. Tāpat tajos ir B kompleksa vitamīnu, šķiedrvielu un vara.

Ūdens glāzē izspied svaigu apelsīnu, un iemet arī dažas šķēles. Arī apelsīna miziņa ir diezgan vērtīga.

Piparmētru lapas

Lai gan daudziem cilvēkiem nepatīk piparmētras garša, tajā tomēr ir daudz labuma. Piparmētrā ir daudz šķiedrvielu un A vitamīnu. Un no visām sarakstā atrodamajām piedevām, tieši šī var patīkami atsvaidzināt tavu elpu!

 

Avots: Powerofpositivity.com

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here