4 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Pirmās reizes

 

Ziemassvētku brīvdienas bija gana garas, lai atcerētos, cik daudz notikumu šogad esmu piedzīvojusi pirmo reizi. Lūk, daži no tiem:

1. Pirmo reizi iestājos maģistrantūrā un pēc pāris mēnešiem pirmo reizi arī paņēmu akadēmisko gadu.

2. Pirmo reizi lidoju ar gaisa balonu. Starp citu, neticēju savām acīm, kad piecos no rīta norā pie Sēnītes satiku savu iemīļotāko latviešu rakstnieci Ingu Ābeli, kura, kā izrādās, jau vairākus gadus ir konkrētā gaisa balona komandā.

3. Pirmo reizi, lasot Džeroma K.Džeroma grāmatu Trīs vīri laivā, smējos kā kutināta. Mēģināju šo grāmatu lasīt jau krietni agrāk, bet tad tajā neko aizraujošu nesaskatīju.

4. Pirmo reizi piedzīvoju tuvas draudzenes kāzas un tajās arī pirmo reizi noķēru līgavas pušķi. Pēc tam godam izturēju arī samičošanu ar krietni iereibušu "nākamo līgavaini."

5. Pirmo reizi biju pie astroloģes.

6. Pirmo reizi mīlējos jūras malā zem zvaigžņotām debesīm.

7. Pirmo reizi mūziķi Leniju Kravicu apskatīju soļa attālumā un palūdzu kādai zvaigznei, tas ir, viņam autogrāfu.

8. Un nupat pirmo reiz noskatījos filmu par Ziemassvētku nozadzēju Grinču, kaut tā jau gadu gadiem ir iekļauta obligātajā Ziemassvētku repertuārā. Man patika!

Tie ir tikai daži no maniem šī gada "pirmās reizes" notikumiem. Un tad, kad tos smuki uzliek uz papīra, tad paspilgtinās sajūta, ka tikai tu pati (plus mazliet veiksmes) savu dzīvi veido aizraujošu un piedzīvojumiem pilnu.

Tagad tava kārta…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here