19.9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 10, 2023

Vai esi padomājusi par savu redzi?

 

"EG Optika" jau nesen kā atvērusi kontaktlēcu centru, kur, izmantojot modernāko redzes pārbaudes aparatūru, cilvēkiem piedāvā individuāli izgatavotas kontaktlēcas. Pārsvarā tās ir cietās, gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas, kas Latvijā vēl nav tik ļoti izplatītas, bet populāras ir Rietumeiropā. Tām ir nedaudz ilgāks sākotnējais pierašanas laiks, bet kopumā tās ir veselīgākas. Pie tam cietās, gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas atsevišķos gadījumos ir vienīgais pareizais redzes korekcijas veids un tās sniedz labāko redzes kvalitāti.

gp_cl_200

"EG Optika" kontaktlēcu salons ir aprīkots ar modernu acu pārbaudes aparatūru. Precīzie un daudzpusīgie aparāti sniedz iespēju saņemt pilnīgu informāciju par savu redzi. Izmantojot iegūtos datus, speciālisti ieteiks optimālo redzes korekcijas veidu un noteiks nepieciešamos parametrus briļļu vai kontaktlēcu iegādei.

analysis_ab_200

Cietās, gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas tiek izgatavotas individuāli, atbilstoši katra cilvēka radzenes izliekumiem. Tas nozīmē, ka nevis cilvēks pielāgojas kontaktlēcām, bet kontaktlēcas tiek pielāgotas cilvēkam! Modernie cieto, gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu izgatavošanas materiāli nodrošina maksimālu skābekļa daudzuma piekļuvi acij. Pareizi izgatavotas kontaktlēcas sniegs maksimālu redzes kvalitāti un, ievērojot pareizus kopšanas un lietošanas noteikumus, nebūs apdraudēta acu veselība.

overview_ab_200_01

Nepieciešamo kontaktlēcu noteikšanas procesu daudz pārskatāmāku padara izmantotās datorprogrammas – vispirms, izmantojot topogrāfu tiek noteikti precīzi cilvēka radzenes dati, kas, attēloti trīsdimensiju bildē, ir redzami datora ekrānā. Pēc tam acu ārsts, optometrists izvēlas atbilstošāko kontaktlēcu dizainu un veic virtuālu kontaktlēcas pielaikošanu. Šajā procesā ir iespējams mainīt kontaktlēcas izmēru un izliekumu parametrus, vienlaikus sekojot izmaiņām attēlos un grafikos. Kad ir iegūti nepieciešamie dati atbilstošākās kontaktlēcas izgatavošanai, tā tiek pasūtīta un jau pēc nedēļas cilvēks to var pielaikot dzīvē.

colourmap_ab_200

Precīzā kontaktlēcu izgatavošanas aparatūra un lielā teorētisko un praktisko zināšanu bāze sekmē ar vien jaunu kontaktlēcu veidu ražošanas iespējas. Tādejādi ikvienam ir iespējams saņemt sev vispiemērotākās kontaktlēcas.

"EG Optika" specializēto kontaktlēcu salonu atradīsi Rīgā, Antonijas ielā 24. Vairāk informācijas vari iegūt www.egoptika.lv.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais raksts
Nākamais rakstsGaidot Zani