15 C
Rīga
svētdien, septembris 27, 2020

Tiek meklētas Latvijas skaistākās acis!

 

Mums visām taču ir zināms, ka Latvijas sievietes ir skaistākās pasaulē! Mēs esam tik dažādas, tik apburošas un katra no mums izceļas ar ko īpašu! Un cik daudzas no mums ir dzirdējušas komplimentus par to, cik skaistas ir tavas acis. “Sievietes skaistums neslēpjas ne apģērbā, ne figūrā, ne frizūrā. Tas ir acu mirdzumā” – teikusi slavenā aktrise, brūno acu īpašniece Odrija Hepberna. Grūti nepiekrist, vai ne? Ja arī Tu esi pasakaini skaistu acu īpašniece, laiks pieradīt to un pacīnīties par vērtīgām balvām!

Kontaktlēcu interneta veikals kontaktlecas24.lv , kas izceļas ar personisku servisu un lieliskām cenām, piedāvā tev piedalīties konkursā “Latvijas skaistākās acis”! Kas ir jādara? Viss ir ļoti vienkārši: kļūsti par Kontaktlecas24 sekotāju sociālajā tīklā Facebook facebook.com/kontaktlecas24 un pievieno savu foto ar tam paredzētās aplikācijas palīdzību! Pirms tam, protams, iepazīsties ar noteikumiem! Uzvarētājus gaida lieliskas balvas: krāsainās kontaktlēcas ColourVUE, skaists pulkstenis un žurnala Cosmopolitan abonements.

Krāsainās kontaktlēcas ColourVUE Latvijā parādījušās nesen, taču elegantas, aristokrātiskas krāsas jau  ir iekarojušas Latvijas skaistuļu sirdis. ColourVUE ir pirmās krāsainās kontaktlēcas, kuras ir tik ērtas: ieliekot tās no rīta, tu tās nejutīsi. Taču par tām tev drīzumā ar komplimentiem atgādinās draugi un kolēģi, kas apbrīnos tavu acu krāsu. Konkursa laikā izmanto iespēju kontaktlēcas iegādāties ar 45% atlaidi!

Ieskaties kontaktlecas24.lv!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!