Saseksas hercogs Princis Harijs viens pats devies vizītē uz Tokiju. Izrādās, ka Harijs ir Lielbritānijas regbija nacionālās asociācijas prezidents! Harijs devies atbalstīt Lielbritānijas izlasi fināla spēlē Pasaules kausā pret Dienvidāfrikas komandu.

“Princis Harijs devies īsā vizītē uz Japānu, lai atbalstītu savas valsts spēlētājus. Es redzēju, kā viņš turēja rokās, alus pudeli. Pie tam – divreiz. Nezinu, kas būs, kad viņš atgriezīsies mājās pie sievas Meganas,” – pajokojis Nīls Šons.

Moments ar alus pudelis ir atsaucis atmiņā, kādu senu Harija solījumu. Kad viņš uzzināja, ka Megana gaida bērniņu, viņš visiem nosolījās, tajā skaitā Meganai, ka turpmāk atteiksies no alkoholiskajiem dzērieniem un dzīvos veselīgi. Vai solījums ir lauzts? 

Vizītes laikā Japānā princis Harijs viesojās vairākās vietās, princis apmeklēja sporta kompleksu “Nippon Foundation Para Arena”, kur trenējas sportisti, kam ir dažādi kustību traucējumi, kā arī valsts komandas paralimpiskie spēlētāji. Savas vizītes laikā Harijs satikās arī ar dažiem skolniekiem un paguva iekulties “interesantā” situācijā. Viena no skolniecēm nokļuva prinča Harija draudzīgā apskāvienā un abu sarunas laikā viņa turpināja sapņaini skatīties uz Hariju. Pēc šīs sarunas viņa paziņoja: “Jūs esat izskatīgs!”. Šāda atbilde princim Harijam ir likusi apjukt, bet pēc īsa mirkļa viņš pacēla roku un parādīja laulības gredzenu. “Es esmu precēts,” – viņš teica. Šī neiveiklā saruna izraisījusi neviltotus smieklus pārējos skolniekos!

Foto

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?