Viesnīcas Baltvilla restorāns atrodas tepat pie Rīgas robežas, bet tam apkārt valda laukiem raksturīgais miers. Ieturot vakariņas, var vērot saulrietu pār Baltezeru – vasarā uz āra terases, bet ziemā – caur plašajiem restorāna logiem. 

Viesnīcas Baltvilla restorāns piedāvā gan menu, gan a la carte ēdienkartes, kas nozīmē – klients var plānot savu budžetu, bet viesiem tajā pat laikā ir iespēja izvēlēties savai gaumei atbilstošus ēdienus. Restorāna  ēdienkartē pieejamie dažādu Eiropas valstu populārākie ēdieni spēj apmierināt gardēžu prasības gan biznesa pusdienās, gan svinībās, gan arī romantisku vakariņu laikā pie vīna glāzes.

Restorāns ir specializējies grupu, korporatīvo pasākumu, konferenču un svinību apkalpošanā. Restorānā ir divas zāles – abas lieliski piemērotas svinību un banketu rīkošanai līdz pat 100 personām. Katram pasākumam tiek piedāvāta īpaši sastādīta ēdienkarte. Konferenču un semināru dalībniekiem ir izveidots īpašs kafijas paužu, kā arī pusdienu un vakariņu piedāvājums. Viesnīcas Baltvilla restorāna galvenā priekšrocība ir spēja individuāli pielāgoties visdažādākajiem apmeklētājiem un dzīves gadījumiem – kā ēdienu, tā cenu ziņā.

Koku ieskautais ezers, kā arī saulrieta toņos slīgstošais restorāna interjers tā vien vedina aizbēgt no Rīgas burzmas un baudīt romantiskas vakariņas tieši šeit. Restorānā baudāmie izmeklētie vīni veikalos nav nopērkami, kas ir vēl viens lielisks iemesls, lai mērotu ceļu uz Baltezeru.

Aplūko viesnīcas Baltvilla restorāna ēdienkarti!

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?