Nav šaubu – Cosmo mīl ballēties! Taču droši vien arī tu, tāpat kā mēs, bieži vien aizdomājamies, vai mūsu Vecrīgas piedzīvojumu maratons nav aizgājis pārāk tālu. Izlasi šo rakstu un, ja vismaz puse no šīm pazīmēm piemīt arī tev, šajā nedēļas nogalē labāk paliec mājās!

1. Pirms pāris dienām vilktu džinsu un jaku kabatās tu vari atrast kaudzēm monētu, kas palikušas pāri pēc dzērienu pirkšanas. Tu jūties tik laimīga, it kā šo naudu būtu tikko laimējusi loterijā.

2. Tu esi iedraudzējusies ar “iekšā laidējiem”, lai tiktu iekšā klubā bez rindas. Tas nozīmē, ka tu kopā ar draudzenēm paskrien garām velveta norobežojumam un, ar rokām histēriski mājot, bļauj: “Kristap! Hei, Kristap! Kā es pēc tevis sailgojos!” Tad sabučo durvju sargu un dodies iekšā pa priekšu draudzenēm kā bara vadone.

3. Kad apsēstie fitnesa piekritēji sāk izvingrināt kājas rīta skrējieniem vai biznesmeņi iestīvinātos uzvalkos sāk maršēt uz saviem Vecrīgas birojiem, tu joprojām esi reibumā un ballējies.

4. Brīvdienu rītos tu tiec pie tikko ceptām bagetēm tikai tāpēc, ka beķereja atveras brīdī, kad dodies mājās pēc traki aizvadītas nakts. 

5. Astoņdesmit procentus siera un ogļhidrātu tu uzņem laika posmā starp diviem un četriem naktī – cheese fries, burgeri un picas ir galvenie vaininieki.

6. Tev ir īpašs “izejamais mētelis”.

7. Tavā garderobē dominē divu veidu apģērbi: super pieguļoši ciešās kleitas vai arī “man-ir-paģiras-un-gribu-ietīties-segā” stila džemperi.

8. Tev ir vairākreiz jāpārbauda somiņas saturs pirms lidojuma, lai pārliecinātos, ka tur patiešām nav aizķērušās kādas aizliegtas vielas. YOLO!

9. Tu dievini Helovīnu – tas taču ir vēl viens iemesls ballītei!

10. Tu vēlies, kaut tavai ballīšu somiņa būtu tik ietilpīga, lai tajā varētu ielikt plastmasas ūdens pudeli.

11. Aptuveni 80 procenti tavu sarunu risinās par un ap pagājušās nakts notikumiem. Aptuveni 50% no tiem ir par to, cik daudz tu izdzēri. Savukārt otri 50% ir nožēla par trakajām īsziņām, kuras tu dzērumā nosūtīji.

12. Svētdienas branča laikā tu stāsti cilvēkiem, ka labākais paģiru pretlīdzeklis ir alkohols (“Ielāpam taču jābūt lielākam kā caurumam!”). Tu to braši nodemonstrē, pie savas siera omletes dzerot klāt Margaritu.

13. Tavā mājā visapkārt mētājās lētas, neona plastmasas saulesbrilles un kāda konkrēta alkohola zīmola oranžās puķu virtenes, kuras bāros dala par velti. 

14. Bārā iepazītajiem vīriešiem atbildi, ka tava nodarbošanās ir “astronaute”. Tas tāpēc, ka uz šo jautājumu tu esi atbildējusi tik bieži, ka nu jau zini – viņiem tas tāpat absolūti neinteresē!

15. Tu regulāri atgādini cilvēkiem, ka tu neesi “tekilas cienītāja” vai arī “īsti nesaproti, kā var dzert vodku”, taču ballītes beigās tāpat grīļojies tieši pēc šo dzērienu baudīšanas.

16. Nākamajā rītā telefona fotogrāfiju, Facebook un Instagram profilu pārbaudīšana vienmēr ir liels piedzīvojums!

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?