Jau ziņots, ka līdz ar ārkārtas situāiju valstī un koronavīrusa draudiem skolniekiem mācības pašlaik tiek organizētas interneta vidē.

Skolas un pedagogu ziņā ir izvēlēties platformu, kur un kā tiks veikts mācību process. Liela daļa skolotāju izvēlas pieturēties pie klasiskajām un vienkāršajām platformām uzdevumi.lv un e-klase, kur skolēnam tiek izvietoti veicamie uzdevumi konkrētajai dienai. Tāpat ir skolotājas, kuras piedāvā sazināties Whatsapp grupas sarakstē vai pat Whatsapp video zvanā ar tiem bērniem, kuriem uzdotie uzdevumi nebūs skaidri. Ir arī pasniedzēji, kas vēlas, lai bērni veidotu mapes ar izpildītajām darba lapām mājās, ko vēlāk nodot skolotājam, kad situācija valstī būs uzlabojusies.

Jāatzīst gan, ka iespēju klāsts nav mazs. Labas atsauksmes, piemēram, ir saņemtas par aplikāciju Microsoft Team, ko cita starpā pašlaik izmanto arī studenti Latvijas Universitātē. Tur iespējams daudz vairāk par vienkāršu video konferences zvanu. Pastāv arī tādas iespējas kā zoom.us un pat nu jau mazliet novecojušais Skype. Kā jau ziņojām, arī grāmatnīca Zvaigzne ABC ir spērusi soli, lai palīdzētu skolēniem izglītot sevi mājmācības laikā. Lai atvieglotu darbu izglītības iestādēm, kā arī palīdzētu skolēniem un viņu vecākiem, Zvaigzne ABC aicina ikvienu lietotāju izmantot digitālos mācību materiālus – mācību e-grāmatas, darba burtnīcas, metodiskos līdzekļus pedagogiem, testu materiālus – vietnē Māconis (https://maconis.zvaigzne.lv) bez maksas līdz 2020. gada 30. jūnijam. 

Kā ar apmācību mājās sokas jūsu bērnam? Kādus paņēmienus vielas apguvē ir izvēlējušies jūsu bērna skolotāji? Dalies savā pieredzē!

Video

Izmanto Apgāda Zvaigzne ABC digitālo saturu attālinātam mācību procesam bez maksas!

Autors: Dieviete.lv

22.03.2020.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?