meitene-bikses

Ne visas meitenes interesējas par jaunākajām modes tendencēm – dažām vienkārši ir pilnīgi vienalga.

Protams, neskaitot nekoptas sievietes, kuras pilnībā nedomā par savu izskatu, dažām pat piestāv vienkāršs stils, pie kura nav pārāk piedomāts. Un jāsaka, ka mūsdienās arvien vairāk sieviešu piekopj tieši šādu stilu – un kādēļ gan lai tajā būtu kas slikts?

Mēs esam apkopojuši lietas, kuras, ja pārāk neseko līdzi modei, tu noteikti sapratīsi un varēsi teikt: “Jā, tā tiešām ir!”.

Pastāv trīs frizūras: izlaisti, sasieti astē un saņemti copē.

Tev ir viens apavu pāris, kuru velc pie 95% no visas savas garderobes.

Lielāko daļu no apģērbiem veido T-kreklu un džinsu kombinācijas.

Saģērbties patiesībā ir ļoti vienkārši. Uzmet uz gultas pirmās džinsu bikses un T-kreklu, ko ieraugi, uzvelc iepriekš minētos apavus, un gatavs.

Vasaras kleitiņas ir laba lieta, jo izskatās, ka tu esi īpaši pacentusies, lai labi izskatītos, bet tā noteikti nebija.

Tev frizierei ļoti skaidri jāpasaka, ka vēlies tādu matu griezumu, ko ir viegli uzturēt. Tavs priekšstats par matu veidošanu ir pārliecināties, ka tie labi izskatās. Ja vēlies īpaši uzpucēties, ieliec kādu matu sprādzi vai matu gumiju.

Kosmētika tev šķiet nedaudz biedējoša. Tu saproti pašus pamatus un dažreiz kaut ko arī uzliec, pirms izej no mājas. Vienreiz esi redzējusi Youtube video par kontūrēšanu un sāki apsvērt domu par maģijas esamību.

Ikreiz, kad uz pasākumu ir jāvelk kurpes uz papēžiem, tu sāc uztraukties.

Tad tu sapucējies un priecājies, ka nemaz tik traki nav. Papēži patiesībā padara tavas kājas garākas, un tu apsver domu, ka tos vajadzētu vilkt biežāk.

Apmēram pasākuma vidū tu atceries, kāpēc ienīdi papēžus, un vēlies, kaut varētu iespiest pēdas starp klints bluķiem kā filmā “127 Hours”, un tās nogriezt ar trulu nazi. Tas noteikti sāpētu mazāk kā vēl trīs stundas, kas jāpavada šajās kurpēs.

Tu apskaud vīriešus par to, ka viņi var ierasties uz pasākumiem ar Converse kedām un žaketi, jo tas, tavuprāt, būtu īsts sapnis.

Izejot kaut kur kopā ar draudzenēm, tu vislabprātāk velc stilīgu jaciņu, T-kreklu un labākās džinsu bikses.

Draudzenēm patīk tās dienas, kad atļauj viņām tevi sapucēt. Tie ir kā Ziemassvētki, tikai ar kleitām, papēžiem un acu laineri.

Katru reizi, kad tu sapucējies, tad draugi liek justies kā Pelnrušķītei un saka: “O, tu izskaties citādāk! Kurš to būtu domājis, ka zem visiem tiem sportiskajiem krekliņiem tev ir tik izteikta vidukļa līnija! Tev šo vajadzētu vilkt biežāk!”

Skapja aizmugurē stāv visas tavas “izejamās” drēbes. Tu tās izvelc ārā uz kāzām un bērēm, un tas arī viss.

Kad pirmo reizi devies uz darba interviju, uz kuru vajadzēja ģērbties formāli, tu iekšēji nedaudz raudāji, jo tev taču vispār nav, ko vilkt.

Tad tu saprati, ka formālais biznesa stils sastāv no dažādu elementu kombinēšanas, un tas tev labi padodas.

Tu esi iegādājusies kontaktlēcas, bet parasti nēsā brilles, jo nav vērts pūlēties.

Ja dienas beigās plāno apmeklēt sporta zāli, tas ir attaisnojums, lai jau pa dienu nēsātu ērtas sporta drēbes.

 

zeltene

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?