Mēs palūdzām puišus pastāstīt par tām sīkajām, taču ļoti kaitinošajām lietām, ko meitenes mēdz darīt pēc strīdēšanās. Lūk, kādas lietas atklāja puiši!

“Pēc strīda viņa vienmēr apmīļo mūsu suni. Zinu, ka tas izklausās bērnišķīgi, taču man patiktu, ja suņa vietā būtu es.” — Atis L.

“Reizēm meitene man feisbukā visiem draugiem redzamā vietā uzraksta kaut ko salkanu, piemēram: “Esmu tik laimīga, ka mēs vairs nestrīdamies! Mīlu tevi!” Doma jau nav slikta, bet man nepatīk, ka viņa afišē mūsu konfliktus.” —Mārcis G.

“Nevaru ciest, ka pēc asākas vārdu pārmaiņas viņa vienmēr saka: “Labi, ka šis strīds nebija tik nopietns kā iepriekšējais!” Es saprotu, ka draudzene grib to labāko, taču veco nesaskaņu piesaukšana man bojā garastāvokli.” — Toms R.

“Manai meitenei patīk pēc strīda nosnausties, bet es gribētu vienkārši pabūt ar viņu kopā vai darīt kaut ko patīkamu.” — Kārlis S.

“Man nepatīk, ka viņa pēc strīda zvana savai labākajai draudzenei un visos sīkumos to atstāsta, lai gan es atrodos blakus istabā un visu dzirdu. Tas man liek domāt, ka strīds vēl nav beidzies.” — Gusts D.

“Pēc strīda viņa nepārtraukti vaicā: “Vai mums viss kārtībā?” Tas padara nervozu. Ir taču redzams, ka viss kārtībā, – citādi mēs vēl aizvien strīdētos.” — Jānis Z.

“Tūlīt pēc strīda viņa sāk saukt mani mīļvārdiņā. Tas izklausās tik samāksloti!” —Reinis V.

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?