Futbolista Ešlija Kola brālis Metjū kādā intervijā pastāstījis, ka Megana Mārkla apmelojusi viņa brāli. Kādā senākā intervijā Megana Mārkla esot stāstījusi, ka Ešlijs esot bijis neprātīgi viņā iemīlējies un dažādi centies sev pievērst uzmanību. Metjū pavēstijis, ka Megana nekad nav bijusi viņa brāļa, profesionāla britu futbolista simpātija.

Megana esot teikusi, ka futbolists esot “ļoti centies” pievērst sev uzmanību “Twitter” palīdzību un tas noticis 2013.gadā. Ēšlijs esot Meganu apbēris ar komplimentiem un faktiski “izsekojis” viņu, kā arī aicinājis un randiņiem. 

Futbolista brāli sadusmojusi šī senā “klača” un viņš šīs baumas atspēkojis. “Tās ir muļķības, tas ir pilnīgi izdomāts stāsts. Viņam noteikti nav bijis Megana jāpierunā uz tikšanos ar viņu. Megana Mārkla nav tāda tipa sieviete, kāda varētu patīkt manam brālim. Viņš nekad nav ar viņu aizrāvies,” – tā Metjū.

Interesanti, ka Ešlijs ir izturējies kā džentlmenis, viņš nekomentēja Meganas Mārklas agrākos izteikumus un sava brāļa komentārus par šo situāciju.

Britu prese Meganai pārmetuši viņas “izdomātos” stāstus, šādi izdomājumi neesot retums. Bijusī amerikāņu aktrise sūdzējusies par pārāk “personīgiem” jautājumiem no žurnālistu puses, tas žurnālistos rada neizpratni, jo agrāk Megana dalījusies ar savas privātās dzīves stāstiem, tomēr jāņem vērā arī tas, ka tagad Megana Mārkla ir Saseksas hercogiene.

Foto

View this post on Instagram

New challenge @dcfcofficial 😎⚽️

A post shared by Ashley Cole (@theofficialac3) on

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?