-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Pagājušajā diennaktī saslimšana ar Covid-19 apstiprināta 12 cilvēkiem!

 

Pagājušajā diennaktī saslimšana ar Covid-19 apstiprināta 12 cilvēkiem, tādējādi līdz šim inficēšanās reģistrēta 739 Latvijas iedzīvotājiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Iepriekšējā diennaktī valstī veikti 787 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet kopumā līdz šim Latvijā veikti 36 668 izmeklējumi.

Pēdējās diennakts laikā slimnīcā ievietos viens pacients, bet kopumā patlaban ir stacionēti 45 pacienti, no kuriem 40 ir ar vidēji smagu, bet pieci pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 64 pacienti.

Jau ziņots, ka Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis aģentūrai LETA sacīja, ka Lieldienu brīvdienu ietekme uz jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību vēl nav jūtama.

Lai arī pagājušajā nedēļā atklāts mazāks saslimšanas gadījumu skaits nekā nedēļu iepriekš, pēc Dumpja teiktā, “sapriecāties nevar, un nevar teikt, ka problēma ir pazudusi vai atrisināta, jo risks joprojām ir”. Turklāt aug un turpinās augt arī slimnīcās ievietoto pacientu skaits, prognozēja infektologs.

Kopumā Latvijā līdz šim miruši pieci pacienti, kas bija inficējušies ar Covid-19 infekciju, bet par vēl vienu cilvēku, kurš miris ārpus stacionāra, SPKC gaida pataloganatoma slēdzienu, lai noteiktu nāves cēloni.

Covid-19 pārbaudes un rezultāti Latvijā – https://e.infogr.am/covid-19-parbaudes-un-pozitivie-rezultati-latvija-1h7g6kvxzzd04oy?src=embed

Autors: nozare.lv

20.04.2020.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsDieviete.lv Atziņa 2014
Nākamais rakstsBiešu čipsi