12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

Grandiozs un satriecošs šovs ar “despasito” autoru un izpildītāju

 

Jau 22.novermbrī pl.19:00, Arēnā Rīga,  pasaules tūres ietvaros Luis Fonsi ar programmu Love+Dance. Rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiks piedāvāta unikāla iespēja izbaudīt grandiozu šovu, ko skatītājiem sniegs “Gada dziedātājs”, “Karstākajs romantiķis” titula un visu laiku YouTube vēsturiskā rekorda ieguvējs un pasaules populārākā hīta “Despasito” izpildītājs Luiss Fonsi!

Dziesmu autors, izpildītājs, producents un visu vadošo mūzikas chartu līderis Luis Fonsi ar strauji augošu popularītāti pakļaujot visu pasauli, beidzot ir arī pie mums.

Luisa aizraušanās ar mūziku nāk no bērnības, kur viņš sper savus pirmos soļus mūzikas pasaulē, tolaik vēl bērnu grupas “Big Guys” sastāvā, kuras viens no dalībniekiem vēlāk turpina savu karjeru populārā NSYNC grupā. Savu vokālista talantu profesionāļa līmenī Fonsi tuprina attīstīt Florida State University, kur arī izmanto iespēju profesionāli ierakstīt savus darbus studijā.

1998.gadā klajā nāk  Luisa Fonsi debijas albūms Comenzare un sasniedzot top pozīcījas Billboard Top Latin čartā, iekaro Latīņameriku.

Luis Fonsi sadarbojās ar virkni populāriem māksliniekiem, tādiem kā Kristīna Agilera, Britnija Spīrsa un pavisam nesen zīmīgs kopdarbs ar Džastinu Bīberu

Luiss Fonsi 2009. gadā uzstājās Nobela miera prēmijas laureāta Prezidenta Baraka Obamas apbalvošanas ceremonijā.

2017.gads ir zīmīgs ar pasaules mūzikas video skatījumu rekordu YouTube vēsturē, ko sasniedza Luisa Fonsi un Daddy Yankee kopdarbs dziesma “Despasito” ar 3.8 miliardi skatījumiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here