10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Atgādini arī Tu! Bērni apgūst ar drošību saistītus jautājumus (+VIDEO)

 
Attēls: Publicitātes

Ko darīt, ja esi nokļuvis ķezā? Kāds ir palīdzības tālruņa numurs? Kur ir tavas mājas? Kā sauc tavus vecākus? Kāds ir vecāku telefona numurs? Bērnu zināšanas par šiem ar drošību saistītajiem jautājumiem var viņus pasargāt un pat glābt viņu dzīvību, ja gadījies nonākt nelaimē.

Aizvadītajā nedēļas nogalē šos būtiskos jautājumus bērniem skaidrot palīdzēja Valsts policijas sociālas kampaņas “Supervaronim nepazust” varone SuperAnna kopā ar draugiem.Noskaties video kopā ar savu bērnu un pārrunājiet jautājumus, kas saistīti ar viņa drošību un rīcību dažādās situācijās!

Aktīvās, radošās darbnīcās un spēlēs bērniem apgūt ar drošību saistītus jautājumus un tādējādi kļūt par supervaroņiem pasākumā “Mazo drošības diena” palīdzēja kampaņas varone SuperAnna kopā ar draugiem – Valsts policijas tēliem Runci Rūdi un Bebru Bruno, veikalu tīkla RIMI Brokoli, Burkānu un Ābolu, kā arī BALTA apdrošināšanas Zilonīti Baltiņu un Skudru Moniku. Par muzikālo noformējumu pasākumā rūpējās kampaņas vēstnesis, populārais dīdžejs Toms Grēviņš, bet viesmīlīgajām telpām modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”.

Attēls: Publicitātes

Kampaņas “Supervaronim nepazust” laikā informatīvie materiāli ir izsūtīti teju 650 Izglītības ministrijas datubāzē uzskaitītajām pirmskolas izglītības iestādēm, tādējādi sasniedzot aptuveni 80 000 bērnu. Visi kampaņas materiāli ir pieejami Valsts policijas mājas lapā: http://vp.gov.lv/supervaronis/, tos iespējams izdrukāt, pavairot un lietot.

Kampaņu īstenot un sasniegt pēc iespējas vairāk Latvijas bērnu Valsts policijai palīdz veikalu tīkls “Rimi Latvia”, AAS “Balta”, komunikācijas vadības aģentūra “DeepWhite”, Cālis.lv, Latvijas televīzija, Latvijas Pasts un Radio SWH.

 

Autors: Valsts policijas kampaņas “Supervaronim nepazust” sabiedrisko attiecību konsultante 06.12.2017

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here