Automašīnas tiek zagtas daudz biežāk, nekā daudziem šķiet, ikviens var kļūt par zagļa upuri, neatkarīgi kāda tev ir automašīna.

Protams, pēc noteikumiem un polisē noteiktā zādzības riska seguma apdrošināšanai (ja tāda ir), būtu jāatmaksā summa pilnā apmērā par nozagto automašīnu. Tomēr, lai tu un tavs auto nekļūtu par zagļu upuri un izvairītos no šādām situācijām, daži ieteikumi.

Tāpēc iegaumē turpmāk minētās ierīces, kas spēs pasargāt tavu automašīnu pret nozagšanu. Tomēr, jāpiemin, ka ideālas aizsargierīces nav, jā, liela daļa ierīču tev var palīdzēt no zagļiem iesācējiem, aizsargāt savu automašīnu, bet no profesionāļiem zagļiem tu nespēsi pasargāt savu automašīnu.

Piemēram, lai profesionāls zaglis izslēgtu ārā signalizāciju, viņam tas prasīs aptuveni 1-2 minūtes. Tāpēc vienīgais, kas spēs, kaut vismaz pasargāt tavu automašīnu – tā ir dažādu ierīču kombinēšana.

Mehāniskā aizsardzība

dyt

Šis ir pretaizdzīšanas instruments vai blokators, kas bloķē piekļuvi vadībai. Šī ierīce var bloķēt transmisiju, stūri, pedāļus, dzinēja pārsegu.

Elektroniskā aizsardzība (signalizācija)

rsthtrdj

Šī automašīnu signalizācija galvenokārt paredzēta, lai piesaistītu cilvēku uzmanību un lai informētu īpašnieku par ielaušanos automašīnā.

Imobilaizeris

rsthtrdj

Šī ierīce ir droša dzinēja bloķēšana, kas novērš automašīnas zādzību.

Rakstu iesaka – autofavorits

Avots:  super-mens.ru

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?