1 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

Kādas kļūdas attiecībās labāk nepieļaut?

 

Pavisam jaunas attiecības vai jau ar stāžu – tam nav nozīmes, jo ikviens pieļauj kļūdas. Mācāmies no tām, pirms esam salaidušas grīstē visu savu mīlas dzīvi.

Tu atmet ar roku savām interesēm

Attiecību sākumā tu noteikti ar savu jauno partneri vēlies pavadīt pēc iespējas vairāk laika, tāpēc visus plānus pakārto tieši viņam. Tu vairs tik bieži netiecies ar saviem draugiem un ģimeni, atliec savus hobijus un citus plānus. Tā ir liela kļūda, un to tu sāksi just, kad jūsu attiecības ilgs jau kādu laiku. Tu atklāsi, ka tev vairs nav, ko darīt, turklāt draugi, iespējams, pa to laiku būs jau atsvešinājušies. Nepazaudē sevi, lai cik burvīgs būtu kopā pavadītais laiks ar jauno partneri!

Tu nepievērs uzmanību sliktai attieksmei

Jaunais partneris tev neatbild uz īsziņām, vienmēr kavē randiņus vai vispār izvairās no tiem, bet tu ar to tikai samierinies un domā, ka viss atrisināsies pats no sevis. Sievietes baidās, ka vīrietis viņas pametīs, ja viņas sāks iebilst. Nekā tamlīdzīga! Visa pamatā ir komunikācija, un tev skaidri un gaiši ir jāpajautā, kas par lietu un jāizstāsta, ka tevi tas neapmierina. Emociju slēpšana neatrisina problēmas!

Tu mēģini viņu mainīt

Iespējams, ka sākumā tev patika viņa humora izjūta, taču esot attiecībās tā šķiet bērnišķīga un reizēm pat aizvainojoša? Varbūt pēdējā laikā tev sāk likties, ka ikvakara iedzeršana ar draugiem vai kolēģiem ir pilnīgi nepieņemama, tāpēc tu sāc aizrādīt? Tev ir jāsaprot, ka mēs nevaram mainīt cilvēkus! Viena lieta ir palīdzēt pieņemt kādu lēmumu, bet otra – mainīt cilvēka personību. Kaut arī tu vēlies tikai palīdzēt, vīrietim var likties, ka tu viņu kontrolē un viņš iespītēsies vēl vairāk.

Tu baidies spert pirmo soli

arbūt viņš ir kautrīgais tips, bet varbūt nav radies piemērots brīdis, lai tevi uzrunātu. Esi atvērta un nekautrējies pati spert pirmo soli. Sliktākajā gadījumā viņš pateiks „nē”. Nu Jūs it kā simpatizējat viens otram, taču nekas vairāk par flirtu nenotiek. Ir stereotips, ka uz randiņu jāaicina vīrietim, taču, kāpēc gan to nevarētu darīt sieviete? Vun tad? Dzīvē bieži nākas saskarties ar atraidījumiem, un tas ir sīkums. Bet viņš var pateikt arī „jā”, taču tu to nekad neuzzināsi, ja nepajautāsi!

Tu padodies pie pirmajām grūtībām

Reizēm pārtraukt attiecības, kad tās nevedas un ir pārāk grūti, ir pareizais lēmums, taču reizēm mēs padodamies pārāk ātri, jo mūsu gaidas no partnera ir pārāk augstas. Mums visiem ir savs priekšstats par ideālām attiecībām, taču reti tās tādas ir arī realitātē. Attiecības ir jākopj.

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!