Svari

Svaru zīmē dzimušie ir ar skaisti veidotām lūpām un deguniem, sirdsveida vai ovālām sejām. Nav retums bedrītes vaigos. Vispārēji vaibsti ir proporcionāli un izteiksme – patīkama. Kustības ir graciozas un sejas vaibsti – drīzāk noapaļoti nekā stūraini. Spilgta Svaru iezīme ir skaidra un melodiska balss. Noslēpums – plats, starojošs smaids un lipīgi smiekli.

Skorpions

Skorpiona sejā galvenā iezīme ir acis. Tumšas vai gaišas, bet skatiens ir caururbjošs un tiešs. Ja vien Skorpions nemētā iznīcinošus skatus, cilvēki bieži atzīst tā acu neparasto skaistumu. Acis, sejas vaibsti, vaigu kauli un deguns ir tie, kas padara Skorpiona seju līdzīgu plēsīgam putnam. Skorpionus raksturo spēcīga miesas uzbūve, kas kopumā izstaro varenību un spēku. Kopumā Skorpioni ir magnētiski, noslēpumaini, jutekliski un pavēlnieciski.

Strēlnieks

Strēlniekos visvieglāk pamanīt ķermeņa īpašību, ko varētu raksturot kā “neveiklu grāciju”. Strēlnieka sejā un stājā skatāma atklātība un draudzīgums. Viņiem fizisks tuvums nozīmē arī emocionālu tuvību. Strēlniekiem raksturīga plata piere un priecīga sejas izteiksme, tāpat straujas kustības un dramatiski žesti. Reizēm mēdz rotaļāties ar saviem matiem, parasti – neapzināti. Piemēram, atmet galvu atpakaļ, lai notrauktu no sejas nepaklausīgu matu šķipsnu. Strēlniekiem bieži ir skaistas, mirdzošas acis.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?