Vai tev kādreiz ir bijusi sajūta, ka tev ar savu labāko draugu ir īpaša, neizskaidrojama saikne? Tāda, kāda nav ar citiem cilvēkiem? Varbūt tas ir tāpēc, ka jūs esiet saderīgi arī zodiakā…

Lauva

Lauvām zvaigznes iesaka par savu labāko draudzeni izvēlēties Dvīņu zīmes pārstāvi. Dvīņi ir aktīvi, gudri cilvēki, kuriem ir plašs skats uz pasauli,  kā arī viņiem patīk doties ceļojumos. Jā, jā, Lauvai arī tas patīk. It īpaši, ja ceļojums ir dārgs un grezns.

Jaunava

Jaunava labprāt draudzēsies ar Vēzi, jo ar viņu Jaunava jutīsies patiesi noderīga. Viņa vienmēr palīdzēs, vienmēr parūpēsies par to, lai Vēzis jūtas labi. Jaunavai gan ir jāatceras, ka Vēzis ir māju cilvēks ar diezgan mainīgu garastāvokli.

Svari

Svariem būtu vērtīgi par savu draugu izvēlēties Lauvu, kurš ir aizrāvies ar mākslu. Var gadīties, ka tieši šis cilvēks kļūst par laimes talismanu. Taču ir svarīgi atcerēties arī to, ka Lauvu nekādā gadījumā nedrīkst kritizēt. Pat, ja Svarus kaut kas neapmierina.

Skorpions

Skorpionam var izveidoties laba draudzība ar Jaunavu, kura vienmēr par viņu parūpēses, būs uzticīga un pieticīga. Tomēr komunikācijas laikā būtu jācenšas izvairīties no kritikas abos virzienos.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?