Rūpes par mājdzīvniekiem tā ir ļoti liela atbildība. Šāds lēmums maina ne tikai cilvēka, bet arī dzīvnieka dzīvi. Šajās bildēs ir ļoti spilgti redzams kā izmainās kaķi un suņi pēc tam, kad viņi ir satikuši savus saimniekus. Man bija ļoti grūti savaldīt asaras, gan prieka, gan arī skumju, par lielo netaisnību pret mūsu ”mazajiem brāļiem”.

pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes pirms un pēc patversmes

Atstāt komentāru

4 Komentāri ieslēgt "Aizkustinoši: 15 suņu un kaķu fotogrāfijas pirms un pēc patversmes"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Edite
Viesis
Edite

Skatos ,priecajos un raudu.

Laima
Viesis
Laima

Esmu kā draudzene šiem mīļajiem suņiem,kaķiem – man skatoties dažādus gadījumu, laimīgus vai nelaimīgus, vienmēr acis asaro…nu vajag mīlēt sev pieradinātos dzīvnieciņus, viņi ari gaida siltumu un viņi savā veidā saprot visu labo un slikto…nedarīsim pāri dzīvnieciņiem. Lai jaukas dienas un daudz prieka šiem dzīvniekiem. Tuvjas Ziemassvētku laiks, lai viņi visi jūt atbalstu no labdariem!

Anonīms
Viesis
Anonīms

Es ļooti ,ļoti vēlētos,lai pilnīgi visi nelaimīgie dzīvnieciņi,tiktu mīlēti tik dikti,un dzīvotu tik laimīgi kā šie fotogrāfijās redzamie!!

Nikita
Viesis
Nikita

Bet tas nau Latvijas suņu patversmes bildes bet ārzemju.

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?