*Ja jums ir nepieciešams olu baltums, to var iegūt, caurdurot olu čaumalu ar resnu adatu no abām pusēm. Dzeltenums turklāt paliks iekšā.
*Lai atdalītu baltumu no dzeltenuma, izmantojiet papīra piltuvīti.
*Baltumu ir viegli sakult, ja tas ir svaigs un atdzesēts.
*Baltumi ir jākuļ emaljētā, keramiskā vai stikla traukā (nekādā gadījumā alumīnija traukā, baltumi paliks jēli).
*Traukam jābūt pilnīgi sausam, bez tauku un dzeltenumu pilienu.
*Kokteiļu blenderis neder baltumu sakulšanai.
*Baltumi ir jākuļ uz viszemākā ātruma, pakāpeniski to palielinot. Ja sākt uzreiz ar lielu ātrumu, sakult tos neizdosies.
*Vecas olas paliek ūdeņainas, tos ir grūti sakult. Lai uzlabotu procesu, var pievienot sāls šķipsniņu, citronskābes vai etiķa pilienu.
*Ir jāseko līdzi tam, lai maisītājs aizsniegtu līdz trauka dibenam, lai visi baltumi būtu sakulti vienmērīgi.
*Ja baltumi ir sakulti nepietiekami labi, tad tajos veidojas lieli gaisa burbuļi, kas sprāgst mīklas maisīšanas laikā un izstrādājumi sanāk nepietiekami gaisīgi.
*Ja baltumi ir sakulti pārāk stipri, tie satur sīkus gaisa burbulīšus ar plānām sieniņām. Cepšanas laikā tie sprāgst un biskvīti saplok.
Labi sakultiem baltumiem ir jāpalielinās apjomā (4-5 X) un jāsaglabā forma (nedrīkst tecēt, putām jābūt stingrām).
*Cukurs baltumiem ir jāpievieno tad, kad tie jau ir pietiekami labi sakulti, pakāpeniski, nesteidzoties, pa ¼ tējkarotes. Ja iegāzt visu cukuru uzreiz, baltumi var palikt šķidri.
*Gatavojot bezē, labāk ir ņemt pūdercukuru attiecībā pret baltumiem 1:4 (1 glāze pūdercukura uz 4 olām). Ja ņemt mazāk cukura, bezē būs pārāk staipīgi, ja vairāk – pārāk trausli, pārāk saldi un nepietiekami gaisīgi.
*No sākuma rekomendē sakult olu baltumus un ielikt ledusskapī, un tikai tad izmantot mikseri citu sastāvdaļu sakulšanai.
*Pēc cukura pievienošanas baltumus sakuļ līdz viendabīgai un spīdīgai masai.
*Pēc sakulšanas baltumi jāizliek uz krēma vai mīklas un uzmanīgi, vienā virzienā maisīt līdz viendabīgas masas iegūšanai. Baltumus nedrīkst iespiest, jo zudīs gaisīguma efekts.