Kā ziņo lietuviešu portāls 15min, traģiski beidzies konflikts skolā Zviedrijas pilsētā Brūbi, kur 14 gadīgs zēns no imigrantu ģimenes sadūris gadu vecāku pusaudzi no Lietuvas.

Zviedrijā dzimušais, 15 gadus vecais lietuvietis Armīns Pilecks saņēmis piecus naža dūrienus un no gūtajiem ievainojumiem miris. Uzbrucējs ticis aizturēts, bet skolēni un skolotāji nopratināti.

Konflikts noticis 11.janvārī skolas gaitenī, bet rezultātā otrdien mācības bijušas atceltas.

Interesanti, ka sociālajos tīklos Armīna draugi no skolas norāda, ka viņš iepriekš aizstāvējis meiteni, kuru aizskāris kāds cits skolēns. Tas arī tiek uzskatīts par iespējamo konflikta cēloni abu vidū.

Notikušais šokējis visu pilsētiņu, kuras faktiski visi apmēram 1000 iedzīvotāji pirmdienas vakarā devās likt ziedus un svecītes pie skolas.

Lietuvas vēstniecība Zviedrijā apstiprinājusi augstāk minētās detaļas. Izmeklēšana par notikušo turpinās.

 
2 Comments
  1. Abc 4 gadi ago

    Skaisti, vai ne! Kad beidzot pie mums būs tāpat?

  2. kaspars 3 gadi ago

    vel viens pieradijms ka izdzimteniem nav vietas musu valsti,bet ko tur runat,ja valdibai ir nosplauties par to vai musu valsti ir miers n saticiba.vinjiem galvenais ir savu maku biezums.paskatieties kas notiek apkart,kurdi,iranji,pakistanieshi,vinjs pienema ka cietushos un vinjiem ka pateiciba vismaz vajadzetu ieverot musu parashas un dzivot pec musu dzives reglamenta,tai vieta vinii sak uzspiest savus likumus,ticibu un attaisnojas a musu sievietes vinjus nabagus provoce uz izvaroshanu,jo redziet parak atklati gerbjas.tak tauta,savacamies visi kopa un sakam masveida protestu prt vinjiem un spiezam visus sudus ara vismaz no musu dzimtenes,nav vinjiem vietas musu zeme un nekad nebus,jo esam daudz savadaki neka vinji.vinjiem ir lieki ko stastit ,macit,palidzet,vinjiem ta tiek dots vairak ka musu berniem,musu berniem menesi jadzivo ar 7-8 euro menesi,mus cilveki dzivo siltumtrases,zog veikalos lai butu ko est,vinji,sanem 70 euro menesi,dzivesvietas tiek dotas,drebes tie dotas,pilnigi vis vinjiem tiek dots,un vinjiem vel nav labi,tauta,spiezam tos sudus ara.

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?